Засіб для видалення цементу і будівельних розчинів. "REM-HELP"

Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення залишки цементу, вапна та інших сумішей
Запах містить фосфорну кислоту!
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагависокоефективна формула
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
0,5 л - Запаска витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб для видалення цементу і будівельних розчинів» TM «Bayris» (ТМ "Байріс") -  це професійний продукт серії «Rem-Help», для видалення залишків цементу,  клейових сумішей та будівельних розчинів. Високоефективний засіб рекомендовано  для попереднього очищення приміщень, після ремонтних робіт, а також для побутового  використання.

Характеристики

Продукт без вмісту абразивних речовин. Спеціально розроблена формула,  швидко та ефективно розчиняє навіть товсті шари старих залишків цементу, вапна та розчинів. Засіб  також чудово підходить для видалення залишків інших видів будівельних матеріалів: бетону,  штукатурки, «фуги», а також іржі. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Увага! Перед використанням перевірте чутливість поверхні до засобу у малопомітному місці.  Концентрований засіб із сильно кислою реакцією!

Рідина розчиняє всі типи цементних розчинів, тому  очищення, наприклад залишків затірки з поверхонь, може змити цементне покриття у швах!

Не  рекомендується застосовувати препарат для чищення кислото нестійких плиток, таких як мармур, емальованих поверхонь тощо, оскільки це може призвести до знебарвлення поверхні!

Застосування

Під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички, окуляри, захист дихальних шляхів та  захисний одяг.

Поверніть  форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб на сильно забруднену поверхню, чи товсті шари  старих будівельних розчинів у нерозведеному вигляді. Залиште змочений розчин чи поверхні на кілька  хвилин, щоб засіб почав діяти, очистіть, змиваючи водою. Після очищення ще раз ретельно змийте водою.  У випадку дуже сильного забруднення/дуже старого розчину, повторіть нанесення. Для очищення менш  брудних поверхонь чи «свіжих» будівельних розчинів допускається розведення засобу у співвідношенні 1:3. Після використання поверніть форсунку у початкове положення «OFF» та ретельно вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Увага! Містить форсорну кислоту! НЕБЕЗПЕКА. Викликає сильні опіки шкіри та  пошкодження очей. Може спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг  та засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції використовувати захист дихальних шляхів.  При проковтуванні: прополоскати рот. НЕ викликайте блювоту. При попаданні на шкіру (або  волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо  вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте до лікаря.

«Засіб для видалення цементу і будівельних розчинів» ТМ "Байріс" містить фосфорну кислоту!

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Призначення залишки цементу, вапна та інших сумішей
запахмістить фосфорну кислоту!
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти