Засіб для очищення бетономішалок

Bayris
Упакування 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +35°С
Без різкого запаху
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Варіанти фасування
5 л
Призначення

Засіб для очищення бетономішалок ТМ «Байріс» (ТМ «Bayris») – це професійний засіб, що ефективно очищує бетономішалки та інші змішувальні пристрої від залишків будівельних матеріалів. Засіб для чищення бетонозмішувачів у своєму складі містить неорганічну кислоту. При контакті з бетоном або розчином вона вступає в реакцію із цементом або вапном, подрібнюючи затверділі залишки бетону або розчину. Ефективність очищення залежить від типу поверхні та ступеню забруднення. 

Спосіб застосування

Препарат можна використовувати нерозбавленим або розведеним водою у пропорції 1:5. Для приготування розчину використовуйте лише пластикові контейнери, засіб може пошкодити посудини з інших матеріалів. Очищувати дрібні предмети можна, зануривши їх в розчин на кілька хвилин. Потім ретельно промити водою і витерти насухо. Для бетономішалок та інших змішувальних пристроїв:

- Нанесіть препарат пензлем або щіткою на затверділі залишки бетону або розчину (не використовуйте розпилювач!).

- Промийте достатньою кількістю води під тиском після того, як структура бетону або розчину помітно зруйнується.

- Засіб можна використовувати кілька разів у разі стійких забруднень. Тоді також рекомендується використовувати тверду щітку для очищення поверхні.

Увага! Одразу ж після використання очищені металеві предмети необхідно обробити антикорозійним засобом через високий ризик корозії елементів пристрою та інструментів! Препарат може роз’їдати матеріали або їх покриття.

Безпека праці

Засіб для очищення бетономішалок ТМ «Байріс» потрібно зберігати в недоступному для дітей місці із закритим оригінальним корком!

Використовуйте захисні рукавиці/захисний одяг/захисні окуляри/захист обличчя під час роботи із засобом: розчин може викликати сильні опіки шкіри та очей. Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці для утилізації відходів відповідно до діючих норм.

Упакування 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +35°С
без різкого запаху

Інші продукти