Засіб для очищення керамічної плитки і грес. "REM-HELP"

Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення керамограніт, грес, плитка
Запах без різкого запаху
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагабез абразивних речовин
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
0,5 л - Запаска витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб для очищення керамічної плитки і ГРЕС» TM «Bayris» (ТМ "Байріс") -  це професійний продукт серії «Rem-Help», що ефективно та швидко видаляє  застарілі відкладення, жир, залишки миючих засобів, відкладення іржі та накипу,  плями та інший стійкий бруд. Високоефективний засіб рекомендовано для  фінального очищення плитки, після ремонтних робіт, а також для побутового  використання.

Характеристики

Засіб без вмісту абразивних речовин, не пошкоджує поверхні. Спеціально розроблена формула, швидко та ефективно видаляє забруднення, відновлює початковий колір.  Засіб можна використовувати для керамограніту, глазурованої та неглазурованої плитки. Для  внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Увага! Перед використанням перевірте чутливість поверхні до засобу у малопомітному місці.  Концентрований засіб із сильно кислою реакцією!

Застосування

Під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички, окуляри  та захисний одяг.

Поверніть форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб у  нерозведеному вигляді на поверхню, яку необхідно очистити. Залиште препарат на 3-5 хвилин, не  даючи засобу висохнути. За допомогою щітки або тканини очистіть поверхню. Потім ретельно  промийте чистою водою, щоб видалити залишки засобу з поверхні і дати їй висохнути. У випадку  сильного забруднення, повторіть нанесення. Після використання поверніть форсунку у початкове  положення «OFF», та ретельно вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Викликає сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Може  спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або  етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг та  засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції використовувати захист дихальних  шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту! При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

«Засіб для очищення керамічної плитки і ГРЕС» ТМ "Байріс" містить >5% неіоногенних поверхнево-активних речовин, бензиловий спирт, метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон.

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Призначення керамограніт, грес, плитка
запахбез різкого запаху
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти