Засіб для очищення ванних кімнат і сантехнічного обладнання. "REM-HELP"

Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення кераміка, акрил, хромовані поверхні, нержавіюча сталь
Запах без різкого запаху
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагаспеціальна формула
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
0,5 л - Запаска витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб для очищення ванних кімнат і сантехнічного обладнання»  TM «Bayris» (ТМ "Байріс") - це професійний продукт серії «Rem-Help», що ефективно та швидко видаляє навіть найсильніші забруднення, на кераміці, акрилі, хромованих поверхнях,  нержавіючій сталі, керамічній плитці, склі. Високоефективний засіб рекомендовано для чищення запірної арматури та всіх сантехнічних приладів у ванній, після ремонтних робіт, а  також для побутового використання.

Характеристики

Продукт без вмісту абразивних речовин. Спеціально розроблена формула, швидко та ефективно видаляє бруд, відкладення від мила, косметики та ароматичних олій для ванн,  коричневий наліт, вапняний наліт, вапняковий осад. Засіб відновлює первісний вигляд без неприємного запаху. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Увага! Концентрований засіб із сильно кислою реакцією! Перед використанням перевірте чутливість  поверхні до засобу у малопомітному місці. Не застосовувати на мармурі та вапняку, емальованих  поверхнях, алюмінієвих елементах та інших матеріалах, що чутливі до кислот!

Застосування

Під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички. Поверніть форсунку у положення  «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб у нерозведеному вигляді на поверхню, яку необхідно очистити. Залиште  препарат на нетривалий час, опісля очистіть ганчіркою або губкою. Потім промийте чистою водою. У  випадку сильного забруднення, повторіть нанесення, та залиште на приблизно 5-10 хвилин. Очистіть губкою  або ганчіркою, потім промийте поверхню, що очищується водою, при необхідності протріть сухою тканиною.  Після використання поверніть форсунку у початкове положення «OFF», та ретельно вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Може викликати опіки шкіри та пошкодження очей. Може  спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або  етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг та  засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції використовувати захист дихальних  шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту! При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. ПРИ ПОПАДАННІ В ОЧІ: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

Засіб для очищення ванних кімнат і сантехнічного обладнання "REM-HELP" ТМ "Байріс" містить >5% неіоногенних поверхнево-активних речовин, бензиловий спирт, метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон.

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Призначення кераміка, акрил, хромовані поверхні, нержавіюча сталь
запахбез різкого запаху
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти