Засіб для очищення профілю ПВХ. "REM-HELP"

Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення віконні ПВХ (PVC) рами та інші пластикові поверхні
Запах без різкого запаху
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагабез абразивних речовин
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
0,5 л - Запаска витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб для очищення профілю ПВХ» TM «Bayris» (ТМ "Байріс") - це професійний продукт серії «Rem-Help», що ефективно та швидко видаляє навіть найсильніші забруднення, такі як клей з транспортувальних плівок на рамах  вікон з ПВХ, а також бруд, жир, відкладення нікотину, пил тощо з інших  пластикових поверхонь. Засіб призначений для чищення віконних рам з ПВХ (PVC) та інших пластикових поверхонь, після ремонтних робіт, а також для  побутового використання.

Характеристики

Продукт без вмісту абразивних речовин, не пошкоджує поверхні. Спеціально розроблена формула сприяє ефективному очищенню, без утворення плям. Препарат не знебарвлює поверхні і дозволяє відновити початковий колір поверхні. Після застосування поверхні залишаються чистими і блискучими. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Увага! Уникайте попадання препарату на поверхні (ущільнювачі дверей, вікон, тощо) що виготовлено з гуми, силікону та поролону! Перед використанням перевірте чутливість поверхні до засобу у малопомітному місці!

Застосування

Під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички.

Поверніть  форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб у нерозведеному вигляді на поверхню, яку  необхідно очистити. Залиште препарат на нетривалий час, опісля очистіть вологою ганчіркою або  губкою. Потім змийте чистою водою. У випадку сильного забруднення, повторіть нанесення та  очищення. Після використання поверніть форсунку у початкове положення «OFF», та ретельно  вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Може викликати сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Може  спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або  етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг та  засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції використовувати захист дихальних  шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту! При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. ПРИ ПОПАДАННІ В ОЧІ: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

Засіб для очищення профілю ПВХ "REM-HELP" ТМ "Байріс" містить <10% неіоногенних поверхнево-активних речовин, бензиловий спирт,  метилхлорізотіазолінон, метилізотіазолінон.

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Призначення віконні ПВХ (PVC) рами та інші пластикові поверхні
запахбез різкого запаху
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти