Засіб для очищення інструментів та будівельних риштувань

Bayris
Упакування 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +35°С
Без різкого запаху
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
5 л
Призначення

Засіб для очищення інструментів та будівельних риштувань ТМ «Байріс» (ТМ «Bayris») – це професійний засіб, що ефективно видаляє залишки цементу та вапна з усіх поверхонь, не чутливих до кислот. Найкраще підходить для чищення будівельних риштувань, опалубки та інструментів для кладки. Завдяки своєму складу препарат вступає у реакцію із вапняним і цементним забрудненням та руйнує його. Ефективність очищення залежить від типу поверхні та ступеню забруднення. 

Спосіб застосування

Засіб можна використовувати нерозбавленим або розведеним водою у пропорції 1:1 (концентрація препарату залежить від ступеню забрудненості). Для приготування розчинів слід використовувати лише пластикові контейнери, при контакті з іншими матеріалами засіб може пошкодити їх.

Інструкції щодо використання:

- Будівельні інструменти: очищувати дрібні предмети можна, зануривши їх в розчин на кілька хвилин. Потім ретельно промити водою і витерти насухо. Уникайте контактів з електричними ділянками.

- Риштування: перед початком роботи слід захистити сусідні елементи конструкції, які можуть бути чутливі до кислоти. Ретельно змочіть основу водою, а потім нанесіть на неї препарат пензлем або щіткою. Через 10-15 хвилин змийте холодною водою. Не дозволяйте засобу висихати на поверхні (регулярно змочуйте водою). Найкраще працювати на невеликих ділянках, дбаючи про мокру поверхню знизу. Після очищення промийте основу у напрямку зверху вниз.

- Опалубка: щойно зняту опалубку очистіть засобом, не розведеним або розведеним водою у пропорції 1:1, залиште на короткий час. Після промийте великою кількістю води під тиском.

Увага! Препарат може роз’їдати матеріали або їх покриття. Уникайте контакту з реакційно-активними металами (наприклад, цинк, алюміній).

Безпека праці

Засіб для очищення інструментів та будівельних риштувань ТМ «Байріс» потрібно зберігати в недоступному для дітей місці із закритим оригінальним корком!

Використовуйте захисні рукавиці/захисний одяг/захисні окуляри/захист обличчя під час роботи із засобом: розчин може викликати сильні опіки шкіри та очей. Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці для утилізації відходів відповідно до діючих норм.

Упакування 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +35°С
без різкого запаху

Інші продукти