Засіб для очищення скла. "REM-HELP"

Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення скло, дзеркала
Запах містить аміак!
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагаінноваційна формула
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
0,5 л - Запаска витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб для очищення скла» TM «Bayris» (ТМ "Байріс") - це професійний продукт серії «Rem-Help», який швидко та ефективно  видаляє навіть найсильніші забруднення. Він призначений для очищення  вікон та дзеркал, після ремонтних робіт, а також для побутового  використання. Професійний засіб має багатофункціональні властивості, придатний для очищення поверхонь прасок, відмиває жирні плями, грибок та цвіль, змиває залишки клею та сліди від скотчу. Висока концентрація активних речовин дозволяє додавати засіб у воду для ефективного миття декоративних та інтер'єрних скляних виробів від забруднень.

Характеристики

Продукт не містить фосфатів, ацетону небезпечних спиртів та інших домішок. Спирти, що містяться у продукті, прискорюють висихання, забезпечуючи блиск без смуг. Інноваційна формула забезпечить неперевершену чистоту завдяки глибокому очищенню поверхні та ідеальний блиск без розводів. Засіб не залишає плям, містить активні компоненти, які створюють захисну плівку на поверхні, захищаючи її від впливу зовнішніх факторів. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Увага! Використовуйте продукт у нерозведеному вигляді.

Застосування

Поверніть форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Нанесіть засіб у достатній  кількості на забруднену поверхню і протріть м’якою тканиною або папером для отримання  природного блиску. У випадку сильного забруднення, залиште засіб на 1 хвилину, перш ніж витирати його. За необхідності повторіть нанесення та очищення. Після використання  поверніть форсунку у початкове положення «OFF», та ретельно вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Містить аміак! НЕБЕЗПЕКА. Може викликати опіки шкіри та  пошкодження очей. Може спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати  під рукою контейнер або етикетку з продуктом. Уникати вдихання випарів/спрею. Одягніть  захисні рукавички/одяг та засоби захисту очей/обличчя. У разі недостатньої вентиляції  використовувати захист дихальних шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. НЕ викликайте блювоту. При попаданні на шкіру (або  волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

«Засіб для очищення скла» ТМ "Байріс" містить <5% аніонних  поверхнево-активних речовин, етиловий спирт, моноетиловий ефір дипропіленгліколю, ЕДТА.

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач/Запаска)
Призначення скло, дзеркала
запахмістить аміак
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти