NEW! BAYRIS WOOD PROTECTION.

26.05.2021

Команда ГК «BAYRIS», представляє довгоочікувану новинку – оновлену та доповнену новими продуктами серію засобів для захисту деревини «WOOD PROTECTION». Серія включає в себе 7 продуктів, які виготовлені з високоякісної сировини з ЄС та сировини найвищої якості від українських лідерів галузі. 

Більш ніж рік злагодженої роботи команди: технологів, лаборантів, маркетологів, дизайнерів, вилився в запланований результат – комплексний пакет продуктів для захисту деревини від різного роду біологічних уражень, шкідників та вогню. За задумом відділу маркетингу, пакет продуктів було об’єднано в одну просту та зрозумілу серію – «WOOD PROTECTION» (Захист Деревини). Оригінальна тара темно-зеленого кольору з перламутром (жовта для вогнебіозахисту "Stop Fire"), корки з маркуванням, забезпечують захист від контрафактної продукції. Філософія серії «WOOD PROTECTION», пропонує комплексне рішення у сфері захисту деревини, та її підготовки для подальшого нанесення декоративно-захисних матеріалів. Продукти серії здатні забезпечити задоволення потреб широкого кола споживачів, від пересічного покупця до професіоналів, гарантуючи найвищу якість та ефективність засобів.  Серія включила у себе, як добре відомі на ринку засоби захисту (з 2009 року), які було покращено та оновлено згідно з сучасними стандартами, так і цілком нові розробки виробничого підрозділу ГК «BAYRIS» - заводу «ВЕМАКО».

Оновлені та покращені продукти:

  • Вогнебіозахист для деревини «Stop Fire»

Інформаційна довідка: продукт з біозахисними властивостями відповідає ДСТУ 4479:2005 «Речовини вогнезахисні водорозчинні для деревини». При поверхневому нанесенні забезпечує  II групу вогнезахисної ефективності, при просоченні – I групу вогнезахисної ефективності (при дотриманні відповідних рекомендованих витрат та методу нанесення). Доступний у двох кольорах: безбарвний і червоний (маркувальний пігмент не має захисних властивостей, а тільки показує місця обробленої деревини, і може з часом світлішати чи вимиватися). 

Ключові характеристики: 

- безпечний у використанні, не містить у складі кислот та канцерогенних речовин (біхромат калію чи натрію, канцерогени, що можуть викликати онкологічні захворювання).

- сертифіковано в Державному центрі сертифікації України згідно з протоколами випробування в НДЦ «Пожежна безпека» ІДУ НД ЦЗ та ДП УКРНДІ МТ МОЗ України.

Інформаційна довідка: належить до антисептичних засобів з унормованим складом. Економічно обґрунтований варіант для великих об’єктів, наприклад, для захисту дерев’яного перекриття будинку (балки, крокви). Для подовженого терміну захисту, або за наявності загрози зараження (наприклад, постійна висока вологість) продукт краще розводити в пропорції 1:4. Доступний у двох кольорах: безбарвний і зелений (маркувальний пігмент не має захисних властивостей, а тільки показує місця обробленої деревини, і може з часом світлішати чи вимиватися). 

- застосовується в умовах класів 1, 2 і 3 ззовні та всередині приміщень (згідно ДСТУ EN 335-1:2010).

  • Біозахисний імпрегнат для деревини «Aquagrunt»

Інформаційна довідка: належить до антисептичних засобів з унормованим складом. 

Ключові характеристики:

- не містить полімеру (менш виражені ґрунтувальні властивості);

- містить у складі фунгіцид і антисептик (захищає деревину від грибків та знищує бактерії, які є на деревині). В складі міститься інсектицид в достатній кількості для попередження появи комах-шкідників.

- застосовується в умовах класів 1, 2 і 3 ззовні та в середині приміщень (згідно ДСТУ EN 335-1:2010).

Інформаційна довідка: належить до антисептичних засобів з унормованим складом. Продукт має екологічний склад із натуральних смол деревини, з фунгіцидною та інсектицидною дією. Придатний виключно для зовнішнього застосування, через характерний стійкий запах, який довго вивітрюється. Продукт може застосовуватись згідно 4 класу  (4.1 і 4.2), тобто працює при використанні деревини у ґрунті та під постійною дією води. Допускається не рівномірне нанесення та розшарування при зберіганні, перед використанням засіб потрібно ретельно перемішати.

Нові розробки:

  • Мідний біозахист для деревини Concentrat 1:6

Інформаційна довідка: належить до антисептичних засобів з унормованим складом. Містить фунгіцидний компонент на основі мідних сполук, а також має в складі інсектицид – захист від комах. Окрім цього захищає деревину від УФ-променів і не вимивається, тому добре підходить для зовнішнього застосування, де присутня дія вологи та ультрафіолету. Доступний у двох кольорах: коричневий та синій (забарвлює деревину у світло-коричневий  та сіро-зелений відтінок, відповідно).

  • Засіб для знищення комах-шкідників «Insectoll»

Інформаційна довідка: належить до антисептичних засобів з унормованим складом. У разі, якщо потрібно не тільки попередити появу комах-шкідників, а й знищити шкідників, які вже завелися у деревині, рекомендовано застосовувати даний засіб. Містить у своєму складі тільки інсектицид. Працює як при поверхневому нанесенні, так і при введенні засобу ін’єкціями в отвори ураженої деревини (якщо комахи знаходяться глибоко всередині деревини).

  • Ґрунт-підклад глибоко консервуючий для деревини «Base-Grunt»

Інформаційна довідка: продукт відноситься до полімерних антисептичних засобів. Найкращий варіант комплексного захисту деревини. 

Ключові характеристики:

- містить полімер (спеціальна акрил-алкідна дисперсія), тому виступає як ґрунтовка по дереву

- зменшує витрати наступних декоративних матеріалів;

- містить у складі фунгіцид і альгіцид, тобто захищає від грибів і водоростей, а також інсектицид, щоб попередити появу комах-шкідників;

- застосовується в умовах класів 1, 2 і 3 ззовні та в середині приміщень (згідно ДСТУ EN 335-1:2010);

- швидко висихає та містить модифікуючі добавки для глибокого проникнення в деревину.

Продукція відповідає державним стандартам України (ДСТУ Б В. 2.7-233:2010; ДСТУ 4479:2005) та придатна для побутового, професійного і промислового використання. 

Серія продуктів «WOOD PROTECTION», в оптимізованих різновидах фасувань, уже доступна для споживачів в мережі «Епіцентр», в роздрібній мережі на всій території України, (окрім тимчасово окупованих територій), або онлайн на www.budbox.com.ua.