Біозахисний імпрегнат для деревини "AQUAGRUNT"

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Витрата 150-250 мл/м² на 1 шар
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
від 0,15 л/м² (внутрішні роботи/1 шар); від 0,25 л/м² (зовнішні роботи/1 шар)
від 0,15 л/м² (внутрішні роботи/1 шар); від 0,25 л/м² (зовнішні роботи/1 шар)
Призначення

Біозахисний імпрегнат для деревини «AQUAGRUNT» ТМ "Bayris" ("Акваґрунт" ТМ "Байріс"), призначенний для захисту деревини від біологічного руйнування, гниття та цвілі. Перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви та синяви. Також застосовується для захисту та профілактики від комах-шкідників, що можуть пошкоджувати деревину (шашіль, короїд, точильник тощо). Використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням, але без контакту з ґрунтом (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинку з дерева тощо). Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-3 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010.

Характеристики

Готовий до застосування імпрегнат "Акваґрунт" ТМ "Байріс", який не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Не змінює структуру та колір деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

Застосовується як ґрунт-підклад перед нанесенням декоративно-захисних матеріалів (фарби, емалі, лаки, імпрегнати, лазурі, лакобейци тощо).

Час висихання
4-6 години для кожного шару при відносній вологості повітря від 50% до75%.

Витрати
150-250 мл/м² в залежності від середовища застосування деревини: від 0,15 л/м² для внутрішнього та зовнішнього використання під накриттям; від 0,25 л/м² коли основа піддається дії атмосферних опадів. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від типу деревини, конструкції, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна дообробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до75%. Перед використанням імпрегнат ретельно перемішати.

Біозахисний імпрегнат для деревини "Акваґрунт" ТМ "Байріс" необхідно наносити рівномірним шаром пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Для забезпечення захисних властивостей біозахист наносити в 1-2 шари дотримуючись рекомендованих витрат. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Приміщення, в середині яких деревина була захищена імпрегнатом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з біозахистом «AQUAGRUNT» ТМ "Bayris" потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Не допускати потрапляння в навколишнє середовище. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 1л; 5л
Колір безбарвний
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Витрата 150-250 мл/м² на 1 шар