"Stop Fire" Вогне Біо Захист. Червоний

Bayris
Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 2-5 год в залежності від типу деревини і витрати
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
10л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
20л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Опис та властивості

"Stop Fire" Вогне Біо Захист (Червоний) ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") це просочення з вмістом антипіренів і інгібіторів біокорозії деревини. Засіб з маркувальним пігментом застосовується для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків). Придатний для побутового,  промислового та професійного використання. Використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів  використання 1, 2, 3.1  згідно ДСТУ EN 335-1.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина "Stop Fire" ТМ "Байріс" з червоним маркувальним пігментом, має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття. Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям. Без запаху, помірно стійкий до змивання, червоного відтінку (вказано на упакуванні). При тривалому контакті з металом може викликати його корозію.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокорозії, лакофарбових покриттів та цементних забруднень, придатною до обробки. Вологість поверхні не повинна перевищувати 3 - 8%. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення. Не застосовувати на замерзлій деревині.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С, та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати. Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, за допомогою автоклавного просочення, розпилення або нанесення пензлем чи щіткою послідовно в 2-3 шари в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин. Час повного висихання 24 години в залежності від вологості та породи деревини.

Витрати

100-350 мл/м2. Фактичні витрати можуть збільшуватись до 500 мл/м2 в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини та бажаної групи вогнестійкості.

І група вогнезахисної ефективності досягається методом занурення в робочий розчин або автоклавного просочення, витрати препарату мають становити 300 кг/м3.

Час висихання: 2-5 годин в залежності від типу деревини та витрати.

"Stop Fire" Вогне Біо Захист Байріс (Червоний) призначенний для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків). Просочення з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини. Придатний для побутового, промислового та професійного використання.

Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 2-5 год в залежності від типу деревини і витрати.

Інші продукти