Ґрунт-підклад для деревини "BASE-GRUNT" (Глибоко консервуючий)

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-4 год для кожного шару
Витрата 120-150 мл/м² на 1 шар
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
від 0,12 л/м² (1 шар)
від 0,12 л/м² (1 шар)
Призначення

Ґрунт-підклад "BASE-GRUNT" ТМ "Bayris" ("Бейс-Ґрунт" ТМ "Байріс") призначений для захисту деревини від біологічного руйнування, гниття та цвілі. Ґрунт глибоко консервуючий для деревини "Бейс-Ґрунт" перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, грибків, плісняви та синяви. Також застосовується для захисту та профілактики від комах-шкідників, що можуть пошкоджувати деревину (шашіль, короїд, точильник тощо). Використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням, але без контакту з ґрунтом (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинку з дерева тощо).

Придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів експлуатування 1-3 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010. Продукція виготовлена відповідно до системи стандартів якості ISO 9001:2015.

Характеристики

Готовий до застосування спеціальний ґрунт-підклад "Бейс-Ґрунт" ТМ "Байріс", не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Не змінює структуру та колір деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

"Бейс-Ґрунт" вирівнює водопоглинання та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів.

Час висихання
2-4 години для кожного шару при відносній вологості повітря від 50% до75%.

Витрати
120-150 мл/м² – залежить від типу деревини, конструкції, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 18%.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до75%. Перед використанням ґрунт-підклад "Бейс-Ґрунт" ТМ "Байріс" необхідно ретельно перемішати.

Наносити пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення суцільним рівномірним шаром. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Приміщення, в середині яких деревина була захищена цим засобом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції.

Для забезпечення захисних властивостей достатньо одношарового нанесення!

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з ґрунтовкою-підкладом "BASE-GRUNT" ТМ "Bayris" потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Не допускати потрапляння в навколишнє середовище.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у ґрунтовці-підкладі "BASE-GRUNT" ТМ "Bayris" ("Бейс-Ґрунт" ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «7»: ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 15 г/л.

Упакування 1л; 5л
Колір безбарвний
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-4 год для кожного шару
Витрата 120-150 мл/м² на 1 шар

Інші продукти