Мідний біозахист для деревини "Concentrat 1:6" (Коричневий)

Bayris
Упакування1 л; 5 л
Колір коричневий
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Витрата 250-400 мл/м² на 1 шар
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
від 0,25 л/м² (1 шар)
від 0,25 л/м² (1 шар)
Призначення

Мідний біозахист для деревини "Concentrat 1:6" (Коричневий) ТМ "Bayris" ("Концентрат 1:6" ТМ "Байріс"), призначенний  для захисту деревини від УФ-променів, біологічного руйнування, гниття та цвілі. Перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, грибків плісняви, синяви та комах-шкідників. Засіб призначений для захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем тощо), будівельної деревини (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, стовпи тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням. Придатний для побутового, професійного та промислового використання в умовах класів експлуатування 1-4.1 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010 (клас використання залежить від методу нанесення).

Концентрований мідний біозахист "Концентрат 1:6" ТМ "Байріс" - препарат коричневого кольору, що містить у складі сполуки міді, альгіцид, фунгіцид, інсектицид та модифікуючі добавки, змінює колір деревини після нанесення (світло-коричневий), та ефективно захищає деревину.

Характеристики

Мідний біозахист "Концентрат 1:6" ТМ "Байріс" засіб містить у своєму складі частинки міді (активна формула), не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень і атмосферних впливів (зокрема і УФ-променів). Застосовується для глибокого та поверхневого імпрегнування (просочення) порід деревини з сильним та помірним ступенем поглинання. Не змінює структуру деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Має запах характерний аміаку. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів.

Час висихання
4-6 години для кожного шару.

Витрати

250-400 мл/м² - фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від типу деревини, конструкції, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 25%.

Нанесення

Робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:6 (1 л засобу на 6 л чистої або дистильованої води). Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати.

Наносити рівномірним шаром пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Для забезпечення захисних властивостей біозахист наносити в 1-2 шари дотримуючись рекомендованих витрат. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Оброблену деревину захищати від води щонайменше 48 год. Загальний час закріплення засобу в деревині становить до 3 тижнів в залежності від типу, вологості, товщини оброблюваної деревини, а також температури та кількості використаного засобу. Після повного висихання деревину можна обробляти будь-якими декоративно-захисними засобами.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з мідним біозахистом "Концентрат 1:6" ТМ "Байріс" (Коричневий), потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Не допускати потрапляння в навколишнє середовище.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 1л; 5л
Колір коричневий
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Витрата 250-400 мл/м² на 1 шар

Інші продукти