"Еко Біозахист" для деревини. Concentrat 1:2.

Bayris
Упакування1л; 5л
Дозування від 0,05 – 0,2 л/м² (в залежності від типу деревини та методу нанесення)
Кількість нанесень 2-3 шари
Час висихання 2-5 год
Колір світло-коричневий, сірий (після покриття)
Основа вода, натуральні смоли з деревини
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1 л — до 20 м² від 0,05 л/м² на 1 шар
5 л — до 100 м² від 0,05 л/м² на 1 шар
Призначення

"Еко Біозахист" для деревини Concentrat 1:2, ТМ «Bayris» («Концентрат 1:2» ТМ «Байріс») призначений для набуття біостійкості навантажених дерев’яних елементів будівель (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та ін.) та будівельної деревини (підлоги, паркани, альтанки, терасні дошки, стовпи). Для глибокого та поверхневого імпрегнування порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які контактують з землею та водою, монтуються під накриттям або без нього. Мають прямий контакт з водою та піддаються впливу атмосферних чинників. Придатний для побутового, промислового та професійного використання в умовах класів використання 1-4.1згідно з ДСТУ EN 335-1:2010. Змінює відтінок деревини на світло-коричневий/сірий, що дозволяє виявити необроблені ділянки. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання.

Характеристики

Натуральний засіб для захисту деревини: рідина коричневого кольору, специфічного запаху з вмістом спеціальних смол, перешкоджає розвитку гниття, перешкоджає розвитку шкідників.

Склад продукту: вода, натуральні смоли з деревини.

Нанесення

Необроблена пиляна деревина. Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки. Допустима вологість основи повинна не перевищувати 28%. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +23 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції. При потребі (оброблена деревина експлуатується в сухих приміщеннях), можна розбавити водою в співвідношенні 1:2 (одна частина Біозахисту до 2 частин води). Наносити пензлем, щіткою або методом розпилення.

УВАГА!

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати попадання на шкіру та слизові очей. У разі попадання промити водою та звернутись до лікаря за потребою. Залишки продукту утилізувати як звичайне будівельне сміття в закритій оригінальній тарі.

Упакування 1 л, 5 л
Дозування від 0,05 – 0,2 л/м² (в залежності від типу деревини та методу нанесення)
Кількість нанесень 2-3 шари
Основа вода, натуральні смоли з деревини

Інші продукти