"Еко Біозахист" для деревини. "Eco-Bio Protect" Concentrat 1:2.

Bayris
Упакування
Дозування від 0,1 – 0,25 л/м² (в залежності від типу деревини та методу нанесення)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 2-5 год
Колір коричневий, світло-коричневий (після покриття)
Основа вода, натуральні смоли з деревини
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1 л — до 10 м² від 0,1 л/м² на 1 шар
5 л — до 50 м² від 0,1 л/м² на 1 шар
Призначення

"Еко Біозахист" для деревини Concentrat 1:2, ТМ «Bayris» («Концентрат 1:2» ТМ «Байріс») для захисту від біологічного руйнування, гниття та цвілі деревини, яка експлуатується в жорстких умовах, має прямий контакт з прісною водою та ґрунтом, а також піддається впливу атмосферних чинників. Перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху,грибків та комах-шкідників. Засіб зовнішнього застосування, призначений для захисту будівельної деревини (паркани, стовпи, містки, пальовий фундамент тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням. Захисні властивості для використання деревини в умовах класів експлуатування 3-4 згідно з ДСТУ EN 335-1:2010 досягаються поверхневим нанесенням. Придатний для побутового, професійного та промислового застосування.

Характеристики

Концентрований натуральний засіб з вмістом спеціальних смол, який не вимивається в процесі експлуатації та забезпечує тривалий захист деревини від широкого спектру біологічних уражень. Застосовується для глибокого та поверхневого імпрегнування (просочення) порід деревиниз сильним та помірним ступенем поглинання. Змінює відтінок деревини на світло-коричневий/сірий, що дозволяє виявити необроблені ділянки. Незмінює структуру деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару. Має різкий характерний запах, який зникає протягом 2-6 місяців. Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів.

Нанесення

Підготовка поверхні: основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки. Допустима вологість основи не повинна перевищувати 28%.

Робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:2 (1 л засобу на 2 л води). Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +23°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Наносити рівномірним шаром пензлем, щіткою, валиком або методом розпилення. Для забезпечення захисних властивостей біозахист наносити в 1-2 шари дотримуючись рекомендованих витрат. Для забезпечення 4 класу експлуатування засіб застосовувати нерозведеним. Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Після повного висихання деревину можна обробляти будь-якими декоративно-захисними засобами.

Час висихання: 2-5 годин.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, можеістотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріаламиспоживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричиненівикористанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з продуктом - "Еко Біозахист" для деревини Concentrat 1:2, ("Eco-Bio Protect" ТМ «Bayris»), потрібно використовувати гумові рукавиці та спецодяг. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно звимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 5 л
Дозування від 0,1 – 0,25 л/м² (в залежності від типу деревини та методу нанесення)
Кількість нанесень 1-2 шари
Основа вода, натуральні смоли з деревини

Інші продукти