Засіб для знищення комах-шкідників "INSECTOLL"

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-4 год (кожен шар)
Витрата 200-300 мл/м² на 1 шар
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
від 0,2 л/м² (захист та профілактика/1 шар); від 0,3 л/м² (знищення комах)
від 0,2 л/м² (захист та профілактика/1 шар); від 0,3 л/м² (знищення комах)
Призначення

Спеціальний засіб для знищення комах-шкідників «INSECTOLL» ТМ "Bayris" ("Інсектолл" ТМ "Байріс"), призначений для знищення дереворуйнівних комах (шашіля, жука-точильника, усачів, термітів тощо) в ураженій деревині на всіх стадіях їх розвитку. Також використовується для профілактичної обробки деревини від впливу комах-шкідників в інтер'єрах і екстер'єрах (без прямого тривалого контакту з ґрунтом). Може застосовуватися як ін’єкція в отвори ураженої деревини.

"Інсектолл" ТМ "Байріс" використовується для захисту дерев’яних елементів будівель (меблі, вікна, двері, вагонка, каркаси, зруби, тощо) та будь-якої іншої деревини з високим експлуатаційним навантаженням (крокви, опори, підлоги, паркани, альтанки, садові меблі, стовпи, несучі конструкції будинків з дерева тощо).

Придатний для побутового, професійного та промислового використання. Продукція виготовлена відповідно до системи стандартів якості ISO 9001:2015.

Характеристики

Готовий до застосування спеціальний засіб "Інсектолл" ТМ "Bayris" для тривалого захисту деревини від комах-шкідників та їх ліквідації в зараженій деревині. Не змінює структуру та колір деревини, не викликає хімічної деструкції целюлози, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

Інсектицидний ефект досягається в різний час після нанесення і може тривати від 1 до 14 днів, залежно від глибини, на якій живуть комахи-шкідники.

Час висихання
2-4 години для кожного шару при відносній вологості повітря від 50% до 75% при поверхневому нанесенні.

Витрати
200 мл/м² – захист та профілактика від комах-шкідників, 300 мл/м² – знищення комах-шкідників.

Фактичні витрати залежать від типу деревини, конструкції, методу нанесення, поглинаючої здатності деревини та розмірів оброблюваної поверхні.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень та придатна до обробки (за потреби механічно очистити). Допустима вологість оброблюваного матеріалу не повинна перевищувати 18%.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до75%. Перед використанням засіб для знищення комах-шкідників "Інсектолл" ТМ "Байріс" необхідно ретельно перемішати.

Для профілактичної обробки: засіб наносити пензлем, щіткою, валиком суцільним рівномірним шаром або зануренням. Рекомендується 1-2 разова обробка поверхні деревини. В екстер'єрах, після захисної обробки препаратом та просушення деревини протягом не менше 3 діб, поверхню бажано обробити будь-якими декоративно-захисними засобами (фарби, лаки, лазурі, тощо). Відразу після завершення обробки робочий інструмент промити водою. Приміщення, в середині яких деревина була захищена засобом, можуть використовуватися через три дні після інтенсивної вентиляції.

Деревину уражену комахами-шкідниками потрібно обробити методом ін’єкції: за допомогою шприца ввести розчин в наявні видимі порожнини, утворені шкідниками. Після цього необхідно забезпечити поперечні заслони просочені препаратом. Для цього поперек дерев'яного елемента, тонким (діаметром 3-4 мм) довгим свердлом, потрібно просвердлити ряд ненаскрізних вертикальних або горизонтальних (під нахилом 30-40° для запобігання витікання введеного в деревину розчину) отворів глибиною 3/4 його товщини з відстанню між отворами 4-5 см. Зробити такі отвори по всій довжині дерев’яного елементу з кроком між ними 50 см та ввести в них захисний засіб. Після всмоктування розчину повторити процедуру спринцювання ще 1-2 рази. При можливості обгорнути оброблюваний елемент деревини тонкою плівкою.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з засобом «INSECTOLL» ТМ "Bayris" потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. Небезпечно! Токсичний при проковтуванні! Не допускати потрапляння в навколишнє середовище.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 1л; 5л
Колір безбарвний
Кількість нанесень 1-2 шари або ін'єкційно
Час висихання 2-4 год для кожного шару
Витрата 200-300 мл/м² на 1 шар

Інші продукти