Змивка висолів і забруднень. Concentrat.

Bayris
Упакування 1 л, 5 л
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню ураження та середовища використання
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +35°С
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Варіанти фасування
Призначення

Змивка висолів та забруднень ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") високоефективний засіб для видалення висолів та бруду з фасадів і інших поверхонь, виготовлених з керамічної плитки, цегли, природного та штучного каменю, а також інших матеріалів, стійких до дії кислот. Продукт швидко та ефективно видаляє бруд, що виникає внаслідок щоденної експлуатації, спричиненої умовами навколишнього середовища (дією води, відкладеннями пилу та бруду, знебарвленням), а також залишками цементного розчину.

Якщо невідомо, чи поверхня є кислотостійкою, рекомендується провести невеликий тест на невидимій частині поверхні.

Увага!!! Не використовуйте засіб на матеріалах, що реагують з кислотами, такими як мармур, алюміній, хромовані поверхні.

Спосіб застосування

Змивка висолів та забруднень ТМ "Байріс" продукт розбавляється холодною водою в пропорціях залежно від ступеня поверхневого забруднення від 1:1 (сильне забруднення, залишки фуги та цементний бруд) до 1:20 (легкий бруд, пил). Поверхня, яку потрібно промити, спочатку змочується чистою водою, після чого засіб наноситься пензлем, валиком або ганчіркою. Залиште засіб приблизно на 10 хвилин. Потім ретельно промийте поверхню водою.

Безпека праці

Викликає сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовуйте захисні рукавиці / захисний одяг / захисні окуляри / захист обличчя. Може роз’їдати матеріали.

При проковтуванні: промийте ротову порожнину. Не викликайте блювоту.

У випадку потрапляння в очі: обережно промийте водою кілька хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо вони є і їх легко промийте, після цього продовжуйте промивати очі кілька хвилин.

Високоефективний засіб для видалення висолів та бруду з фасадів і інших поверхонь, виготовлених з керамічної плитки, цегли, природного та штучного каменю, а також інших матеріалів, стійких до дії кислот.

Упакування 1 л, 5 л
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню забруднення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при t від +5 °С до +35°С

Інші продукти