Засіб проти плісняви (миттєвої дії). "REM-HELP"

Засіб проти плісняви (миттєвої дії). "REM-HELP"
Новий продукт
Bayris
Упакування 0,5л (Розпилювач)
Дозування залежить від ступеню забруднення
Призначення плитка, штукатурка, силікон
Запах характерний хлорний
Колір поверхонь не змінює
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
Перевагабез абразивних речовин
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,5 л - Банка з розпилювачем витрата залежить від ступеню забруднення
Призначення

«Засіб проти плісняви» TM «Bayris» (ТМ "Байріс") – це професійний продукт миттєвої дії серії «Rem-Help», що ефективно та  швидко видаляє плісняву. Засіб призначений для виведення сірих та чорних плям, викликаних грибковим ураженням. Глибоко проникає і швидко вбиває спори грибка та цвілі в приміщеннях з підвищеною вологістю. Використовується для знезараження бактерій, грибкових інфекцій на керамічних і мармурових покриттях, штукатурки, силіконових та гумових поверхнях. Захищає від повторного ураження при регулярному використанні.

Характеристики

Продукт з характерним хлорним запахом, без вмісту абразивних речовин, не пошкоджує поверхні. Спеціально розроблена формула, швидко та ефективно виводить плями. Засіб відновлює первісний вигляд оброблювальної поверхні. Для  внутрішніх робіт.

Підготовка продукту та поверхні

Перед використанням засобу, уражену грибком або цвіллю, ділянку слід очистити сухою ганчіркою. Перед використанням перевірте чутливість поверхні до засобу у малопомітному місці.

Застосування

Під час використання препарату слід використовувати захисні рукавички, окуляри  та засоби захисту дихальних шляхів.

Поверніть форсунку у положення «SPRAY/STREAM». Рівномірно розподіліть на поверхні засіб, який легко та швидко наноситься завдяки розпилювачу. Після застосування засобу оброблені поверхні промийте водою не раніше, ніж через 24 год. Також засіб можна залишити на поверхні, не змиваючи. У випадку  сильного забруднення, повторіть нанесення. Після використання поверніть форсунку у початкове  положення «OFF», та ретельно вимийте руки.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Залежить від типу поверхні способу нанесення та від ступеню забруднення.

Заходи безпеки та утилізація

Може викликати подразнення шкіри та очей. Може спричинити алергічну реакцію. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або етикетку з продуктом. Уникати вдихання парів/спрею. Одягніть захисні рукавички/одяг, засоби захисту очей/обличчя та засоби захисту дихальних шляхів. Працювати потрібно у добре провітрюваному приміщенні. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту! При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру/волосся під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох  хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте  до лікаря.

«Засіб проти плісняви» ТМ "Байріс" містить аніонні ПАР (менше 5%), гіпохлорит натрію, гідроксид натрію.

Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки  матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,5л (Розпилювач)
Призначення плитка, штукатурка, силікон
запаххарактерний хлорний
Дозування залежить від ступеню забруднення
Колір поверхонь не змінює

Інші продукти