Структурна штукатурка Баранець М1.5 (Акрилова)

Bayris
Упакування 25 кг
Дозування 2,4 кг/м2 при рівній поверхні
Час висихання 24 год, повне висихання через 2-3 дні
Колорування Підлягає машинному колоруванню по каталогах Spirit, NCS, RAL, Monicolor.
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
25 кг Для зернистості 1,5 мм становить 2,4 кг/м2 при рівній поверхні. Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні технології на маленькій або малопомітній частині стіни
Призначення

Акрилова штукатурка ТМ "Bayris" (структура "Баранець", фракція М 1.5), призначена для оштукатурення як нових, так і старих, мінеральних і бетонних поверхонь, з метою їх збереження та захисту. Рекомендована як фінішне атмосферостійке покриття в місцях з вологими кліматичними умовами, а також в системах теплоізоляції фасадів на основі пінополістеролу. Придатна для створення міцних зносостійких поверхонь всередині приміщень (сходові клітини, коридори, громадські заклади), а також для гіпсових поверхонь та гіпсокартонних листів.

Характеристики

Готовий матеріал пастоподібний, білого кольору, без запаху. Дозволяє отримати дуже еластичне, шорстке, тонкошарове покриття, стійке до невеликих механічних деформацій в основі при усадці будинку та інших механічних впливів. Для матеріалу характерна висока ступінь зчеплення з поверхнею, кольоро- та морозостійкість. Наявність в складі армувальних мікроволокон запобігає утворенню мікротріщин, відшарувань та забезпечує цілісність та довговічність навіть на великих площах. Застосування сучасних восків дозволяє досягнути ефекту «довговічної» водонепроникності. Матеріал колорується в масі. Володіє хорошою покривною здатністю, легко наноситься на основу та скорочує час оздоблення. Добре чиститься пральними порошками, милом та просто водою.

Склад - Водна дисперсія акрилового сополімеру, грубозернистий мінеральний наповнювач, сучасні воски, армувальні мікроволокна та спеціальні допоміжні речовини. Не містить органічних розчинників. Розчинником є вода Час висихання 24 години при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Повне висихання і перефарбування через 2-3 дні.

Витрати - Для зернистості 1,5 мм становить 2,4 кг/м2 при рівній поверхні. Точна витрата визначається при пробному відпрацюванні технології на маленькій або малопомітній частині стіни.

Колорування - Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D. Не використовувати штукатурки з різними номерами партій на одній стіні. База під колорування вказана на кришці упакування.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’яково проґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 10 %. Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб, поверхні систем утеплення впродовж не менше 7 діб. Ґрунтування проводити адгезійною акриловою ґрунтовкою «Кварц-ґрунт» з кварцевим наповнювачем «BAYRIS». Тонування проводиться в колір вибраного фінішного покриття. Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS».

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи. При необхідності матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Наносити рівномірно, без пропусків і напливів на товщину зерна за допомогою нержавіючого шпателя. Для цього суміш розтягнути по поверхні як шпаклівку до появи невеликих подряпин і пазів. Одразу, або впродовж наступних 10 хв., круговими рухами сформувати в усьому м’якому мокрому шарі шукану фактуру за допомогою пластикової терки.

Застереження!

Очищувати робочий інструмент при оштукатуренні тільки ганчірками. Відра з матеріалом тримати закритими. Під час роботи матеріал потрібно періодично перемішувати. Великі стіни краще штукатурити зусиллями двох людей. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Відразу інструмент промити водою. В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру, морозу до повного твердіння матеріалу.

Упакування 25кг
Час висихання 24 год, повне висихання через 2-3 дні
Дозування 2,4 кг/м2 при рівній поверхні
Колорування Підлягає машинному колоруванню згідно з каталогами Spirit, NCS, RAL, Monicolor, Caparol 3D.

Інші продукти