"ВОГНЕБІОЗАХИСТ" для конструкційної деревини (АГНІ-1)

"ВОГНЕБІОЗАХИСТ" для конструкційної деревини (АГНІ-1)
Знято з виробництва
Bayris
Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 8 год при температурі повітря не нижче 15 °С та відносній вологості не вище 70%. Час закріплення засобу в деревині: 5 діб
Cертифікат Cертифікат відповідності
Cертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

"Stop Fire" Вогне Біо Захист. Червоний або "Stop Fire" Вогне Біо Захист. Безбарвний.

Наявні упакування і розхід
до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
10л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
20л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Опис та властивості

"ВОГНЕБІОЗАХИСТ" для конструкційної деревини «АГНІ-1» ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначенний для просочення і захисту дерев’яних конструкцій та виробів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем та ін.) та надання їм вогнезахисних, антибактеріальних та протигрибкових властивостей. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Придатний для промислового та професійного використання. Використовується для усіх порід деревини, які не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним опадам в умовах класів експлуатації I-VII згідно з ГОСТ 20022.2.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина "Вогнебіозахист" "Байріс" має високу проникну здатність антипіренів в глибину поверхневого шару на не менше ніж 3 мм в залежності від типу деревини. Ступінь просочення (утримання) та метод обробки надає матеріалу основи властивостей, що відповідають вимогам і дозволяють віднести його до І-ІІІ групи важкогорючих матеріалів (І-ІІІ група вогнезахисної ефективності) згідно з ГОСТ 16363. Засіб захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибків, різного роду термітів, комах та жуків – технічних шкідників. Без запаху, помірно стійкий до змивання, помаранчевого кольору. Змінює відтінок деревини на глибокий темно-коричневий, що дозволяє виявити не оброблені ділянки. Належить до засобів з низькою корозійною агресивністю по відношенню до чорних металів. Оброблена деревина придатна для лакування, фарбування та склеювання.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, сухою, без пилу, плям, гнилісних пошкоджень, лакофарбових, цементних покриттів та придатна до обробки. Вологість основи повинна бути в межах від 3 % до 8 %. Не застосовувати миючі засоби перед нанесенням.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +15 °С до +20 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. У разі утворення осаду – перемішати. Придатний для нанесення методом занурення та автоклавного просочення. А також наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в три-чотири шари в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесеннями 8 годин.

Витрати

ВИТРАТА яка дозволяє віднести деревину до

  • І групи важкогорючих матеріалів становить в середньому 309,1 мл/м2 (108,2 кг/м3 в перерахунку на суху речовину);
  • ІІ групи важкогорючих матеріалів при нанесенні не менше 240 мл/м2.

Фактичні витрати можуть збільшуватись до 500 мл/м2 в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

ВОГНЕБІОЗАХИСТ для конструкційної деревини «АГНІ-1» Байріс призначенний для просочення і захисту дерев’яних конструкцій та виробів та надання їм вогнезахисних, антибактеріальних та протигрибкових властивостей.

Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 8 год при температурі повітря не нижче 15 °С та відносній вологості не вище 70%. Час закріплення засобу в деревині: 5 діб

Інші продукти