"Stop Fire" Вогне Біо Захист. Безбарвний

Bayris
Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 2-5 год в залежності від типу деревини і витрати
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
10л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
20л до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Опис та властивості

"Stop Fire" Вогне Біо Захист (Безбарвний) ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") це просочення з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини. Засіб застосовується для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків). Придатний для побутового,  промислового та професійного використання. Використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів  використання 1, 2, 3.1  згідно ДСТУ EN 335-1.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина "Stop Fire" ТМ "Байріс" має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття. Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям. Без запаху, помірно стійкий до змивання, прозорого відтінку (вказано на упакуванні). При тривалому контакті з металом може викликати його корозію.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокорозії, лакофарбових покриттів та цементних забруднень, придатною до обробки. Вологість поверхні не повинна перевищувати 3 - 8%. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення. Не застосовувати на замерзлій деревині.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +30 °С, та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати. Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, за допомогою автоклавного просочення, розпилення або нанесення пензлем чи щіткою послідовно в 2-3 шари в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин. Час повного висихання 24 години в залежності від вологості та породи деревини.

Витрати

100-350 мл/м2. Фактичні витрати можуть збільшуватись до 500 мл/м2 в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини та бажаної групи вогнестійкості.

І група вогнезахисної ефективності досягається методом занурення в робочий розчин або автоклавного просочення, витрати препарату мають становити 300 кг/м3.

Час висихання: 2-5 годин в залежності від типу деревини та витрати.

"Stop Fire" Вогне Біо Захист Байріс (Безбарвний) призначенний для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків). Просочення з вмістом антипіренів та інгібіторів біокорозії деревини. Придатний для побутового, промислового та професійного використання.

Витрата до 500 мл/м2 в залежності від конструкції
Час висихання 2-5 год в залежності від типу деревини і витрати.

Інші продукти