"Stop Fire" Вогне Біо Захист. Безбарвний

Bayris
Упакування5 л; 10 л; 20 л
Дозування до 500 мл/м² в залежності від конструкції
Час висихання 2-5 год (залежить від типу деревини і витрати)
Нанесення занурення, розпилення, пензель/щітка
Протокол випробувань (ДСНС) Надсилається за запитом
Cертифікат Еко сертифікат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
від 500 мл/м² в залежності від конструкції тв методу
10л від 500 мл/м² в залежності від конструкції та методу
20л від 500 мл/м² в залежності від конструкції та методу
Опис та властивості

"Stop Fire" Вогне Біо Захист (Безбарвний) ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") - це просочення з вмістом антипіренів і інгібіторів біокорозії деревини. Засіб без маркувального пігменту застосовується для комплексного захисту конструкційних дерев’яних елементів (горищних покриттів, каркасів, зрубів, кроквяних систем, несучих конструкцій дерев’яних будинків, балок тощо) та іншої будівельної деревини від вогню та біологічних уражень. Використовується для усіх порід деревини, що не мають прямого контакту з водою та не піддаються атмосферним впливам в умовах класів  використання 1, 2, 3.1  згідно ДСТУ EN 335-1. Придатний для побутового,  промислового та професійного використання.

Вогнебіозахист "Stop Fire" ТМ "Bayris" (Безбарвний) сертифіковано в Державному центрі сертифікації України згідно протоколів випробування в НДЦ «Пожежна безпека» ІДУ НД ЦЗ та ДП УКРНДІ МТ МОЗ України. Продукт забезпечує 1 групу вогнезахисної ефективності (при дотриманні відповідних рекомендованих витрат та методу нанесення) і не містить канцерогенних речовин, а також кислот.

Характеристики

Захисна просочувальна речовина "Stop Fire" ТМ "Байріс" (безбарвна), має високу проникаючу здатність. Захищає деревину від появи синявих, цвілевих та грибів гниття, перешкоджає появі водоростей, лишайників, моху, та комах-шкідників. Насичує поверхню антипіренами, які значно підвищують температуру займання та запобігають швидкому займанню деревини і її горінню під відкритим полум'ям. Без запаху, помірно стійкий до вимивання, прозорого відтінку (вказано на упакуванні). Належить до засобів з низькою корозійною активністю по відношенню до чорних металів (при тривалому контакті з металом може викликати його корозію). Не змінює структуру, не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

Нанесення

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +25°С, та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. У разі утворення осаду - засіб потрібно перемішати.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути чистою, сухою, без пилу, плям, слідів біокорозії, лакофарбових покриттів та цементних забруднень, придатною до обробки (за потреби механічно очистити). Вологість поверхні не повинна перевищувати 25%. Не застосовувати миючі засоби для очистки поверхні перед нанесенням просочення. Не застосовувати на замерзлій деревині.

Обробка деревини проводиться методом занурення у робочий розчин, та «гарячої-холодної» ванни за допомогою автоклаву, розпилення або нанесення пензлем чи щіткою послідовно в декілька шарів в залежності від очікуваної групи вогнезахисної ефективності. Мінімальний проміжок між нанесенням 6 годин.

Витрати

І група вогнезахисної ефективності досягається методом «гарячої-холодної ванни», зануренням та автоклавним методом нанесення, витрати препарату мають становити 200-300 л/м3.

500-600 мл/мдля забезпечення ІІ групи вогнезахисної ефективності методом поверхневого нанесенням пензлем, валиком, щіткою чи розпиленням. Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами, а також вологості деревини!

Час повного висихання: 24 години в залежності від вологості та породи деревини.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Безпека праці та утилізація

При роботі з вогнебіозахистом "Stop Fire" ТМ "Bayris" (Безбарвний) потрібно використовувати гумові рукавиці, захисні окуляри, спецодяг, а також респіратор для захисту дихальних шляхів. Категорично забороняється вживати їжу та напої під час обробки деревини. Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вогнебіозахист (безбарвний, без пігменту) призначенний для дерев’яних конструкцій та виробів з деревини (кроквяні системи дахів, балки, несучі конструкції дерев’яних будинків).

Упакування 5 л; 10 л; 20 л
Колір безбарвний
Дозування від 500 мл/м² (залежить від конструкції і методу)
Час висихання 24 год (залежить від типу і вологості деревини)
Нанесення занурення, розпилення, пензель/щітка

Інші продукти