Ґрунтовка "Універсальна"

Ґрунтовка "Універсальна"
Знято з виробництва
Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 2 год для кожного шару
Дозування 100-200 мл/м2 на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Ґрунтовка універсальна "Uni Grunt" PR2.

Наявні упакування і розхід
(0,1-0,2) л / м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
(0,1-0,2) л / м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
10л (0,1-0,2) л / м² на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
Призначення

Ґрунтовка "Універсальна" TM "Bayris" (ТМ "Байріс") призначена для проникнення і ґрунтування усіх мінеральних основ перед нанесенням ізоляційних, оздоблювальних та захисних покриттів стін, стель, підлог та покрівель. Наноситься для зміцнення верхнього шару поверхонь, зменшення водопоглинання, а також підсилення зчеплення основи з наступним покриттям. Придатна для нанесення на підготовлені цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні поверхні, на цеглу та камінь, лакові та дисперсійні малярні покриття, а також під штукатурки, шпаклівки, шпалерний клей, основи під паркет, фарби та ін. Для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Застереження!

Ґрунтовка "Байріс" "Універсальна" не придатна для погано всмоктуючих робочих поверхонь вкритих плиткою, масляною фарбою, стальних основ, а також для основ контактуючих з питною водою і/або харчовими продуктами.

Характеристики

Універсальна ґрунтовка "знепилює" та зміцнює робочу поверхню, зменшує та вирівнює поглинаючу здатність, зменшує появу висолів. Після висихання утворює водовідштовхуючу плівку, що володіє високими адгезійними властивостями та не перешкоджає газообміну. Підвищує довговічність та захисні властивості системи покриття до механічних та атмосферних впливів. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, масляних покриттів та придатна до обробки

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після закінчення ґрунтування.

Упакування 1л; 5л; 10л
Дозування 100-200 мл/м2 на 1 шар
Час висихання 2 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти