Ґрунтовка універсальна "Uni Grunt" PR2

Bayris
Упакування 2 л; 5 л; 10 л
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Дозування 200-300 мл/м² на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
2 л (0,2-0,3) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
5 л (0,2-0,3) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
10 л (0,2-0,3) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
Призначення

Ґрунтовка універсальна "Uni Grunt" PR2 TM "Bayris" ("Уні Ґрунт" ПР2 ТМ "Байріс") – це універсальний акриловий водно-дисперсійний ґрунт призначений для підготовки всіх видів мінеральних поверхонь з високим водопоглинанням (легкий бетон, штукатурка, гіпсові та цегляні поверхні тощо) перед нанесенням шпаклівки, пофарбуванням, приклеюванням шпалер, облицюванням плиткою та виконанням інших штукатурно-малярних робіт. Рекомендується для вирівнювання водопоглинання та підвищення міцності зчеплення декоративних матеріалів з мінеральними поверхнями. Ґрунтовка універсальна "Уні Ґрунт" ТМ "Байріс" може використовуватись, як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Характеристики

Ґрунтовка універсальна "Uni Grunt" TM "Bayris" готова до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Після висихання утворює безбарвну плівку, яка не перешкоджає паропроникності.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності, залишків олійних та вапняних фарб тощо.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Перед використанням універсальну ґрунтовку "Уні Ґрунт" ТМ "Байріс" необхідно ретельно перемішати. Наносити суцільним рівномірним шаром методом «мокре по мокрому», пензлем, щіткою, валиком або розпиленням, до повного насичення основи. Відразу після завершення ґрунтування робочий інструмент помити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 4-6 годин.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Приблизно 0,2 – 0,3 л/м² на один шар в залежності від типу поверхні (залежить від ступеня поглинання основи), технології нанесення та застосованого інструменту.

Заходи безпеки та утилізація

Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у ґрунтовці універсальній "Uni Grunt" PR2 TM "Bayris" ("Уні Ґрунт" ПР2 ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «8»: зв’язувальні ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 5 г/л.

Упакування 2 л; 5 л; 10 л
Дозування 200-300 мл/м² на 1 шар
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти