Ґрунтовка силікатна "Silikat Grunt" PR3 Concentrat 1:4 (Глибокого проникнення)

Bayris
Упакування 2 л
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Дозування 150-250 мл/м² на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
2 л (0,15-0,25) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
Призначення

Силікатна ґрунтовка глибокого проникнення "Silikat Grunt" PR3 TM "Bayris" ("Силікат Ґрунт" ПР3 ТМ "Байріс") – призначена для підготовки поверхонь з бетону, цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок та шпаклівок перед декоративним оздобленням вапняними та силікатними фарбами. Особливо ефективна для зміцнення та зменшення водопоглинання мінеральних поверхонь (штукатурка, стяжка, силікатна цегла тощо), а також для реставрації пам’яток архітектури. Ґрунтовка силікатна "Силікат Ґрунт" ТМ "Байріс" може використовуватись, як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Характеристики

Ґрунтовка глибокопроникна силікатна "Silikat Grunt" TM "Bayris" готова до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Продукт глибоко проникає і зміцнює поверхню, вирівнює водопоглинання основи та зменшує витрати наступних декоративно-захисних матеріалів. Підвищує адгезію подальшого покриття до основи. Після висихання утворює безбарвну плівку, яка має високу паропроникність. Для досягнення ефекту «дихаючих стін» i оптимального мікроклімату рекомендовано використовувати в комплексі з вапняною фарбою «Eco Home» TM Bayris.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності, залишків олійних, водоемульсійних, вапняних фарб тощо.

Нанесення

Робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:4 (1 л засобу на 4 л чистої або дистильованої води). Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Перед використанням силікатну ґрунтовку глибокого проникнення "Силікат Ґрунт" ПР3 ТМ "Байріс" слід ретельно перемішати.

Наносити суцільним рівномірним шаром методом «мокре по мокрому», пензлем, щіткою, валиком або розпиленням, до повного насичення основи. Відразу після завершення ґрунтування робочий інструмент помити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 4-6 годин.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Приблизно 0,15 – 0,25 л/м² на один шар в залежності від типу поверхні (залежить від ступеня поглинання основи), технології нанесення та застосованого інструменту.

Заходи безпеки та утилізація

Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у силікатній ґрунтовці "Silikat Grunt" PR3 TM "Bayris" ("Силікат Ґрунт" ПР3 ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «8»: зв’язувальні ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 10 г/л.

Упакування 2 л
Дозування 150-250 мл/м² на 1 шар
Час висихання 4-6 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти