Фарба інтер'єрна вапняна "Eco Home"

Bayris
Упакування 4,2 кг, 7 кг, 14 кг
Дозування від 140 г/м² (на 1 шар)
Кількість нанесень 2-3 шари
Час висихання 3-6 год (кожен шар)
Тонування у світлі тони (лугостійкими пігментними пастами)
Зносостійкість 5 клас стійкості до мокрого стирання
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
4,2 кг — до 30 м² від 140 г/м² на 1 шар
7 кг — до 50 м² від 140 г/м² на 1 шар
14 кг — до 100 м² від 140 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба інтер'єрна вапняна «Eco Home» TM «Bayris» («Еко Хоум» ТМ «Байріс») використовується для декоративно – захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Одержане покриття білосніжно – матове, з незначною кількість дрібних крупинок, добре приховує нерівності поверхні, паропроникне. Володіє антисептичними властивостями, зменшує ризик появи плісняви, грибів та інших біологічних утворень, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”.

«Еко Хоум» ТМ «Байріс» рекомендовано для фарбування вапняних штукатурок та шпаклівок. Наносять на нові або раніше пофарбовані вапняними фарбами поверхні з цементних, цементно-вапняних, вапняних штукатурок, бетону, цегли та гіпсокартонних плит.

Вапняна фарба без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Покриття стійке до делікатного очищення. 5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка продукту та поверхні

Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низько-обертовим міксером до однорідності.

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень. Для вирівнювання водопоглинання основи потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до призначення. У разі фарбування вапняних та цементних штукатурок їх потрібно витримати не менше ніж 14 днів перед початком фарбування.

Нанесення

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Фарба вапняна «Eco Home» TM «Bayris», наноситься в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 3 - 6 години в залежності від температури та вологості повітря. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

УВАГА!

Покриття набуває своїх властивостей в повному обсязі через 28 днів після нанесення.

Колорується лугостійкими пігментними пастами ручним або машинним методом у світлі кольори. Перед початком колорування перевірити сумісність фарби і пігменту, пофарбувавши нею пробну ділянку. Якщо поверхня рівномірно забарвлена – результат позитивний, а пігмент підходить для використання. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Упакування 4,2 кг, 7 кг, 14 кг
Дозування від 140 г/м² (на 1 шар)
Час висихання 3-6 год (кожен шар)
Кількість нанесень 2-3 шари
Тонування у світлі тони (лугостійкими пігментними пастами)

Інші продукти