Фарба з молотковим ефектом "HAMMER 3D EFFEKT" (Антикорозійна)

Фарба з молотковим ефектом "HAMMER 3D EFFEKT" (Антикорозійна)
Новий продукт
Bayris
Дозування 80 - 125 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 15 хв/24 год (від пилу/повне)
Гама 12 кольорів
Зносостійкість Атмосферостійка
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
0,75 л — до 9 м² 80-125 мл/м² на 1 шар
2,5 л — до 30 м² 80-125 мл/м² на 1 шар
Опис та властивості

Антикорозійна емаль (3в1) з молотковим  ефектом «HAMMER 3D EFFEKT» TM «Bayris» («ХАММЕР 3Д ЕФЕКТ» ТМ «Байріс»), це професійна алкідна фарба, що може наноситись безпосередньо на іржу (товщиною до 100 мікрон). Продукт для зовнішніх і внутрішніх робіт, забезпечує відмінний захист від атмосферних впливів (гідрофобний ефект) та тривалий захист від іржі.

Емалева фарба з молотковим 3D ефектом, антикорозійна 3 в 1, застосовується для отримання самостійних захисно-декоративних покриттів на різних металевих поверхнях. Використовується для фарбування: металоконструкцій, промислового обладнання (деталей приладів і механізмів), виробів художньої ковки, воріт, огорож, захисних решіток, перил, флагштоків, садового інвентарю, металевих меблів (шафи, стелажі, сейфи), а також будь-яких інших металевих виробів і конструкцій. Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Фарба з молотковим ефектом "HAMMER 3D EFFEKT" (Антикорозійна 3в1), швидко висихає, завдяки чому кілька шарів емалі можна нанести протягом одного дня. Високий, довговічний блиск. Створює декоративний ефект «ручного молоткового карбування». Приховує нерівності металу. Практично непомітна в місцях підфарбовування поверхонь в разі пошкодження основного шару фарби. Має відмінну адгезію до необроблених металевих поверхонь. Може наноситись без попереднього ґрунтування. Надзвичайно стійка до атмосферних впливів, з відмінною водостійкістю. Захищає поверхню від корозії. Молоткова фарба «ХАММЕР 3Д ЕФЕКТ» ТМ «Байріс» довговічна – строк служби покриття до 8 років (за умови точного дотримання інструкції щодо застосування, підготовки поверхні та технології нанесення).

Підготовка продукту та поверхні

УВАГА! Не можна застосовувати уайт-спірит, сольвент та інші непередбачені виробником розчинники. ОБОВ'ЯЗКОВО! Безпосередньо перед нанесенням фарби, її необхідно ретельно перемішати (протягом 2-3 хвилин), забезпечивши рівномірний розподіл металізованого пігменту у всьому об’ємі фарби. Для перемішування використовувати плоский предмет шириною 2-3 см, що дістає до дна банки.

Поверхня повинна бути сухою і ретельно очищеною від пилу, жиру, сольових відкладень і інших забруднень. Нові металеві поверхні знежирити розчинником; раніше пофарбовані металеві поверхні повністю очистити від попереднього лакофарбового матеріалу, зашліфувати, знежирити розчинником. Використання антикорозійного ґрунту «Primer 2in1 Korrosionsshutzprimer» TM«Bayris» не обов'язкове, проте рекомендоване задля скорочення витрат фарби, полегшення нанесення і додаткового покращення властивостей та строку служби кінцевого покриття.

Фарбування

При фарбуванні невеликих поверхонь - фарбу можна нанести пензлем в 2-3 тонких шари (не більше 100 мікрон). При використанні пензля фарбу можна розбавити розчинником «Lösungsmittel PRO» TM«Bayris» в співвідношенні не більше 10% від об’єму. Щоб уникнути потьоків рекомендується нанести рівномірний тонкий перший шар, і тільки через 30 хвилин - другий шар фарби.

При фарбуванні великих поверхонь - нанесення необхідно проводити методом розпилення, оскільки через швидке висихання фарби, рівномірне нанесення пензлем буде ускладнено. При фарбуванні методом розпилення, фарбу необхідно розбавити розчинником «Lösungsmittel PRO»TM«Bayris»в співвідношенні не більше 20% від об’єму. Фарбу наносити в 3-4 тонких шари «мокрим по мокрому» (відстань від поверхні 15-20 см, тиск 2 атм).

Найбільш високо-декоративні покриття отримують при нанесенні фарби методом розпилення.

Фарбування проводити при температурі повітря і поверхні від +10°С до +25°С, вологості повітря не більше 85%. Не проводити фарбування в вітряну або сиру погоду! Час висихання одного шару фарби при температурі повітря +20˚С і відносній вологості 65%: «від пилу» - 10-15 хв., «на відлип» - 15-30 хв., повне висихання- 4 години. Після нанесення першого шару, наступний наносити не пізніше ніж через 2 години після попереднього. Увага! В разі нанесення нового шару емалі пізніше ніж через 24 години з часу нанесення попереднього, слід перевірити на тестовій ділянці виникнення «хвилястості». Повне затвердіння покриття - 24 години. Низька температура або висока вологість можуть продовжити час висихання! Витрата фарби на одношарове нанесення становить від 80 мл/м², до 125мл/м²в залежності від типу основи і способу нанесення.

Після закінчення робіт інструмент вимити розчинником «Lösungsmittel PRO» TM«Bayris».

Запобіжні заходи

Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Не допускати потрапляння у навколишнє середовище. Шкідливо для водних організмів з довгостроковими наслідками.

Вміст ЛОС

Гранична межа вмісту летких органічних сполук для цієї продукції становить: 500 г/л. Продукція, у готовому до застосування стані, містить не більше 499 г/л.

Упакування 0,75 л, 2,5 л
Дозування 80 - 125 мл/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 15 хв/24 год (від пилу/повне)
Гама 12 кольорів

Інші продукти