Розріджувач "LÖSUNGSMITTEL PRO"

Розріджувач "LÖSUNGSMITTEL PRO"
Новий продукт
Bayris
Упакування 0,75 л
Дозування згідно інструкції до фарби
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі до +35°С
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,75 л
Призначення

Професійний розріджувач "Lösungsmittel Pro" (Льосунгшміттель Про) для алкідних продуктів з декоративними ефектами TM BAYRIS (ТМ Байріс). Продукт призначений виключно для розведення алкідних фарб з молотковим ефектом "HAMMER 3D EFFEKT" та фарб з графітовим ефектом "GRAPHIT EFFEKT" TM BAYRIS. Може використовуватися для знежирення поверхонь та очищення інструменту після проведення фарбувальних робіт.

"Lösungsmittel Pro" – єдиний спеціалізований розріджувач, із збалансованим складом для фарб "HAMMER 3D EFFEKT" та "GRAPHIT EFFEKT" TM BAYRIS. Знижує ризик виникнення небажаних дефектів лакофарбових покриттів, містить спеціальні компоненти для формування малюнку та плівки. Розріджувач можна використовувати як для підготовки необхідної консистенції продукту для нанесення за допомогою розпилювача, так і для фарбування пензлем.

Увага!

Не підходить для розведення інших алкідних продуктів TM BAYRIS.

Спосіб застосування

При використанні дотримуйтесь запобіжних заходів! Розводьте фарби відповідно до дозувань, що передбачені інструкціями з використання продуктів. Розріджувач рекомендується додавати поступово для полегшення перемішування та уникнення передозування. Після відкриття, допускається зберігання продукту в щільно закритій заводській тарі для подальшого використання, але не довше гарантійного терміну зберігання.

Безпека праці

Тримайте в недоступних для дітей місцях. Зберігайте упаковку щільно закритою. Займиста рідина. Пари утворюють з повітрям вибухонебезпечні суміші. Зберігайте далеко від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я та інших джерел займання. Не курити. Може викликати сонливість і запаморочення. Може бути смертельним при ковтанні і досягненні дихальних шляхів. Якщо необхідна медична допомога, майте з собою етикетку або упаковку продукту. Не допускайте попадання в очі, на шкіру або одяг.

Утилізувати вміст і тару у відповідності до усіх місцевих, регіональних, національних та міжнародних вимог.

Професійний розріджувач «Lösungsmittel Pro» призначений виключно для розведення алкідних фарб з декоративними ефектами TM BAYRIS.

Упакування 0,75 л
Дозування згідно інструкції
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: використовувати при температурі до +35 °С

Інші продукти