Ґрунт антикорозійний "PRIMER 2 in 1"

Bayris
Дозування 80 - 120 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 2/24 год (від пилу/повне)
Гама 2 кольори
Зносостійкість Атмосферостійкий
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
0,9 кг — до 12 м² 80-120 г/м² на 1 шар
2,7 кг — до 35 м² 80-120 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Антикорозійний ґрунт «PRIMER 2 in 1 KORROSIONSSHUTZPRIMER» TM «Bayris» («Грунт 2 в 1 З перетворювачем іржі» ТМ «Байріс»), призначеий для фарбування поверхонь з чорного металу (сталь, чавун, залізо), що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень, перед їхнім покриттям різними фарбами та емалями: металоконструкції, обладнання, сільськогосподарська техніка, залізничні вагони, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, хвіртки, двері, меблі, тощо. Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

«Грунт 2 в 1 З перетворювачем іржі» ТМ «Байріс» - виготовлений із застосуванням високоефективних інгібіторів корозії. Забезпечує надійний тривалий захист металевих поверхонь від іржі та руйнування. Можна наносити прямо на іржу товщиною до 100 мкм. Забезпечує міцне з'єднання лакофарбових матеріалів з поверхнею, що фарбується. Підвищує довговічність і атмосферостійкість кінцевого покриття. Продукт забезпечує посилений захист від корозії.

Підготовка продукту та поверхні

При необхідності, ґрунт «PRIMER 2 in 1 KORROSIONSSHUTZPRIMER» розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, окалини, бруду, пилу і жиру. Нові поверхні необхідно знежирити. Старі іржаві поверхні обробити металевою щіткою, або дрилем зі спеціальною насадкою, забезпечивши повне видалення пухкого шару іржі, знежирити. Ґрунт можна наносити на твердий шар іржі завтовшки до 100 мкм. Поверхня повинна бути сухою.

Фарбування

Ґрунт 2 в 1 наносять валиком, пензлем або методом розпилення. При нанесенні, температура поверхні, самої емалі і навколишнього середовища повинна бути не менше + 5 °С, а відносна вологість повітря не більше 80%. Час висихання кожного шару при температурі + 22 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 2 години; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища, час висихання збільшується. Розхід ґрунту на одношарове покриття 80-120 г/м².

Запобіжні заходи

Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Вміст ЛОС

Гранична межа вмісту летких органічних сполук для цієї продукції становить: 500 г/л. Продукція, у готовому до застосування стані, містить не більше 350 г/л. Продукт не містить Pb.

Упакування 0,9 кг, 2,7 кг
Дозування 80 - 120 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 2/24 год (від пилу/повне)
Гама 2 кольори

Інші продукти