Фарба фасадна структурна “Structure”

Bayris
Упакування 14 кг
Дозування 300 - 700 г/м² (на 1 шар)
Кількість нанесень 1 шар
Час висихання 1-4 год
Тонування ручним або машинним способом
Зносостійкість стійка до інтенсивного миття
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
14 кг — до 45 м² 300-700 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба фасадна структурна «Structure» TM «Bayris» («Структура» ТМ «Байріс») підходить для створення тонкошарових декоративних ефектів на різних поверхнях. Структурна фарба ТМ «Байріс» використовується для декоративно – захисного оздоблення фасадів та інтер’єрів будинків, а також для приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Фарбу структурнк наносять на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, на цементно-вапняні, полімерні, полімер – цементні штукатурки та для оновлення вже існуючих лакофарбових покриттів.

Фарба фасадна структурна без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. «Structure» TM «Bayris» Зручно наноситься, добре вкриває поверхню та приховує дрібні недоліки поверхні. Одержане покриття біле, рельєфне, середньозернисте (розмір частинок S2 - менше 300 мкм), товщина сухої плівки Е3 – не менше 100 мкм), стійке до багаторазового миття неабразивними миючими засобами, а також до появи водоростей, плісняви та грибків.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка продукту та поверхні

Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низько-обертовим міксером до однорідності.

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень. Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції. Полімер-цементні оздоблювальні штукатурки перед нанесенням фарби витримати не менше 72 годин.

Нанесення

Фарбу наносити шпателем чи валиком в один шар або за допомогою проекційного пістолету (штукатурний розпилювач). Відразу після нанесення надати поверхні бажаної фактури за допомогою потрібних інструментів. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в найменш помітних місцях, наприклад в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

УВАГА!

Температура навколишнього середовища та поверхні під час фарбування та сушіння повинна бути від +5°C до +30°C (за умов відсутності прямого сонячного проміння) а відносна вологість повітря не вище 80%. Фарбу не слід наносити під час сильного вітру, дощу та прямих сонячних променів без використання захисних пристроїв (сітки).

Упакування 14 кг
Дозування 300 - 700 г/м² (на 1 шар)
Час висихання 1-4 год
Кількість нанесень 1 шар
Тонування ручним або машинним способом

Інші продукти