Змивка висолів та забруднень

Змивка висолів та забруднень
Знято з виробництва
Bayris
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню забруднення та середовища використання

 

Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Змивка висолів і забруднень. Концетрат.

Наявні упакування
0,5л
Призначення

Змивка висолів та забруднень ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") очищує клінкер, черепицю, бруківку, видаляє забруднення після кладок розчинів, на склі і пластику. Змивка висолів та забруднень Байріс застосовується для видалення білих вапняних висолів на клінкерній цеглі та інших будівельних матеріалах; для усунення забруднень після кладок розчинів на тротуарній плитці, стінах, склі, деревах, клінкерних цегли, бетонної та керамічної плитки, азбестоцементних плитах; для видалення залишків бетону на пластмасових формах; для очищення поверхонь перед реставрації або покриттям.

Спосіб застосування

Змивку висолів та забруднень "Байріс" слід застосовувати в нерозбавленому вигляді. Нанести на поверхню, використовуючи кисть або щітку. Витримати протягом 3-5 хвилин, розтерти щіткою, змити водою. У разі сильних забруднень процедуру повторити. У разі, коли необхідно обробити великі площі, можна застосовувати розпилення. У разі видалення залишків з пластмасових форм, їх можна повністю занурювати в препарат, потім змити водою. Перед застосуванням зробити пробу.

Безпека праці

Змивка ТМ "Bayris" - кисла негорюча речовина, вже готова до використання. Це суміш неорганічних кислот і поверхнево-активних речовин. Під час роботи слід користуватися захисними кислотостійкими рукавицями, одягом і окулярами, а також дотримуватися загальні принципи гігієни та безпеки праці в сфері будівельної хіміі. Зберігати в закритих приміщеннях. Не нагрівати. Не заморожувати.

Призначена: для видалення залишків бетону на пластмасових формах, для очищення поверхонь перед реставрацією і чи покриттям, для усунення забруднень від кладок розчинів на тротуарній плитці, стінах, склі, дереві.

Упакування 0,5л; 2л; 5л
Дозування залежить від поглинаючої здатності основи, ступеню забруднення та середовища використання

Інші продукти