Професійний миючий засіб для дахів "Profi Roof Cleaner". Concentrat 1:5

Професійний миючий засіб для дахів "Profi Roof Cleaner". Concentrat 1:5
Новий продукт
Bayris
Упакування 1 л, 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +25°С
містить аміак!
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1 л
5 л
Призначення

Професійний миючий засіб для дахів "Profi Roof Cleaner" ТМ «Bayris» | CONCENTRAT 1:5 ("Профі Руф Клінер" | Концентрат 1:5 ТМ «Байріс») - це засіб для зовнішніх робіт, що використовується для миття та очищення металевих дахів від бруду та жиру перед фарбуванням професійною фарбою для дахів «Profi Roof Paint» TM «Bayris». Засіб входить у серію продуктів професійної системи фарбування дахів ТМ «Байріс». Концентрований професійний миючий засіб "Профі Руф Клінер"  - ефективно очищує та знежирює оцинковані поверхні. Допускається використання на раніше пофарбованих поверхнях. Ефективність очищення залежить від типу поверхні та ступеню забруднення. 

Спосіб застосування

Підготовка поверхні: основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. Місця, що покриті іржею необхідно очистити металевою щіткою. На раніше пофарбованих поверхнях, у місцях відшарування, стару фарбу потрібно видалити за допомогою шкребка.

Підготовка продукту: робочий розчин готують на місці застосування, дотримуючись співвідношення 1:5 (1 л засобу на 5 л чистої або дистильованої води). У випадку сильних забруднень засіб можна застосувати в готовому концентрованому розчині або розведеним в співвідношенні 1:1 чи 1:2. 

Виконання робіт: перед виконанням робіт обов'язково ознайомтесь з блоком Заходи безпеки на етикетці! Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Перед використанням засіб ретельно перемішати.

Наносити суцільним рівномірним шаром, пензлем або губкою, очищуючи щіткою (з жорстким ворсом). Після очистки поверхню слід ретельно змити водою. Поверхні великих площ, необхідно мити та ополіскувати поступово (не великими ділянками) не допускаючи висихання миючого засобу. Перед фарбуванням дайте поверхні висохнути. Відразу після завершення  робіт інструмент промити водою.

Увага! Містить: аміак! Викликає сильні опіки шкіри та пошкодження очей. Може спричинити алергічну реакцію. 

Безпека праці

Професійний миючий засіб для дахів "Profi Roof Cleaner" ТМ «Bayris» | CONCENTRAT 1:5 необхідно зберігати в недоступному для дітей місці!

Одягніть захисні рукавички/одяг та засоби захисту очей/обличчя. Уникати вдихання парів/спрею. У разі недостатньої вентиляції використовуйте захист дихальних шляхів. При проковтуванні: прополоскати рот. Не викликайте блювоту. При попаданні на шкіру (або волосся): негайно зніміть весь забруднений одяг. Промити шкіру під проточною водою. При попаданні в очі: обережно промивати водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони є. Продовжуйте промивання. Негайно зателефонуйте до лікаря. Якщо потрібна медична порада, мати під рукою контейнер або етикетку з продуктом. Утилізуйте вміст/контейнер в спеціальному місці для утилізації відходів відповідно до діючих норм.

Упакування 1 л, 5 л
Дозування залежить від типу поверхні та ступеню забруднення
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при температурі від +5°С до +25°С
містить аміак!

Інші продукти