Універсальна гумова фарба “Multi Flexible Paint”. База A/C

Bayris
Дозування 100 - 200 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 2-3 шари
Час висихання 12-24 год
Гама 9 кольорів
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Зносостійкість стійка до інтенсивного миття
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
1 кг — до 7 м² 100-200 г/м² на 1 шар
3 кг — до 20 м² 100-200 г/м² на 1 шар
5 кг — до 35 м² 100-200 г/м² на 1 шар
10 кг — до 70 м² 100-200 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Універсальна гумова фарба «MULTI FLEXIBLE PAINT» TM «Bayris» («Мульти Гнучка Фарба» ТМ «Байріс») підходить для фарбування огорож, цоколів, цегляних та кам’яних кладок, водостічних труб, ринв та жолобів, фасадів, дахів, житлових та нежитлових приміщень, стін ванних кімнат та кухонь, коридорів, торгових, ігрових і спортивних комплексів, медзакладів та ін. Можна застосовувати для ремонту тріщин або отворів покрівлі, водостоків та труб.

«Гумова фарба» ТМ «Байріс» призначена для зовнішніх та внутрішніх робіт при декоративно-захисному фарбуванні цегли, попередньо ґрунтованого чорного металу, природного каменю, деревини, а також поверхонь, які були раніше пофарбовані масляними чи алкідними фарбами.

Може використовуватись для фарбування оцинкованого металу, шиферу, «ондуліну», черепиці та інших фібро- та азбестоцементних виробів.

Підготовка продукту та поверхні

Перед нанесенням фарбу ретельно перемішати до однорідної консистенції. Основа під фарбування повинна бути знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу та іржі, очищена від старих покриттів та придатна для обробки.

Поверхні, уражені корозією, а також чорний метал рекомендується попередньо покрити шаром Ґрунтовки ГФ-021. Сильно поглинаючі мінеральні поверхні обробити акриловою ґрунтовкою глибокого проникнення «BAYRIS».

Поверхні, яким понад 10 років, або уражені мохами, грибками чи лишайниками, перед ґрунтуванням додатково обробити антисептичною Ґрунтовкою «БІОСТОП» «BAYRIS».

Фарбування

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +30 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %.

Гумова універсальна фарба «MULTI FLEXIBLE PAINT» TM «Bayris», наноситься рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика* (за винятком шиферу) або розпилювача високого тиску, послідовно в 2-3 шари, мінімальний проміжок між нанесеннями 2 години.

УВАГА!

Свіжо нанесену фарбу оберігати від атмосферних впливів протягом 12-24 годин, в залежності від погодних умов.

Повної зносостійкості покриття набуває через місяць. Для збереження рівномірності кольору, виробником рекомендовано фарбу різних партій змішати між собою.

Упакування 1 кг, 3 кг, 5 кг, 10 кг
Дозування 100 - 200 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Час висихання 12-24 год
Кількість нанесень 2-3 шари
Гама 9 кольорів
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)

Інші продукти