Ультрабіозахист для деревини "AQUAGRUNT"

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 4 год для кожного шару
Витрата 200-300 мл/м2 на 1 шар
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Біозахисний імпрегнат для деревини "AQUAGRUNT".

Наявні упакування і розхід
200 мл/м2 на 1 шар для внутрішніх робіт
300 мл/м2 на 1 шар для зовнішніх робіт
200 мл/м2 на 1 шар для внутрішніх робіт
300 мл/м2 на 1 шар для зовнішніх робіт
10л 200 мл/м2 на 1 шар для внутрішніх робіт
300 мл/м2 на 1 шар для зовнішніх робіт
Призначення

Ультрабіозахист «AQUAGRUNT» ТМ "Bayris" ("Акваґрунт" ТМ "Байріс") для деревини, призначенний для зменшення руйнівного впливу та набуття біостійкості дерев’яних виробів (вікна, двері, фасади, ворота, паркани, вагонка) та навантажених елементів будівель (горищних покриттів, каркасів та ін.). Застосовується як проміжний шар перед нанесенням оздоблювальних та захисних покриттів (лазурі, лакобейци, імпрегнанти, лаки, олії, емалі, фарби). Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Придатний для промислового та професійного використання. Використовується для порід деревини з сильним та помірним ступенем просочення, які мають прямий контакт з водою та піддаються атмосферним опадам.

Характеристики

Засіб поверхневої дії. Ґрунтовка "Акваґрунт" надійно захищає деревину від появи домових, пліснявих та синявих грибків, водоростей, бактерій, різного роду термітів, комах та жуків – технічних шкідників. Активно вбиває мікроорганізми на вже уражених ділянках. А також захищає мешканців будинків від повітряного контакту зі спорами цвілі і грибка. Матеріал без запаху та кольору, стійкий до змивання. Не викликає хімічної деструкції целюлози в поверхневому шарі, не утворює полімерної плівки та сольового шару.

Час висихання
(3-4) години для кожного шару при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Засіб повністю закріплюється в деревені протягом 48 годин за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів.

Витрати
(0,2-0,3) л/м2 в залежності від середовища застосування деревени: 0,2 л/м2 для зовнішнього використання під накриттям; 0,3 л/м2 коли основа піддається дії атмосферних опадів Фактичні витрати можуть збільшуватись в залежності від конструкції та розмірів обробленої поверхні, конструкції елементів та пов’язаних з ними втратами.

Підготовка поверхні
Основа повинна бути візуально чистою, сухою, без пилу, слідів бактеріальної активності, плям, гнилісних пошкоджень, лакофарбових, цементних покриттів та придатна до обробки. Допустима вологість основи повинна не перевищувати 28 %.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Придатний для нанесення методом розпилення, занурення або за допомогою пензлика. Час занурення впродовж не менше 30 хвилин. Проводять антисептування щонайменше в два нанесення з проміжним просушуванням.

Упакування 1л; 5л; 10л
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 4 год для кожного шару
Витрата 200-300 мл/м2 на 1 шар

Інші продукти