Алкідна серія продуктів ТМ “BAYRIS”!

08.04.2021

Група компаній «BAYRIS» представляє новинку сезону 2021 – високоміцні емалі та ґрунтовки преміум якості, з терміном служби покриття до 7 років. Серія продуктів розроблялась та тестувалась у Німеччині!  

До Вашої уваги 5 продуктів:

▪️ Ґрунтовка антикорозійна "PRIMER 2 in 1" –забезпечує надійний тривалий захист металевих поверхонь від іржі та руйнування. Можна наносити прямо на іржу товщиною до 100 мкм.

▪️ Емаль-ґрунт "3 in 1 KORROSIONSSHUTZ" – це професійний та технологічний продукт з перетворювачем іржі, який легко наноситься та має відмінну покрівельну здатність. Палітра складається з 9 найпопулярніших кольорів.

▪️ Алкідна емаль "SUPER WEIß" – це універсальна глянцева фарба білосніжного відтінку, що не жовтіє з часом! Продукт гарантує довговічне та супер блискуче покриття. Фарба стійка до води та миючих засобів.

▪️ Алкідна емаль "UNIVERSAL" – це глянцева фарба, професійний продукт, який легко наноситься та має відмінну покрівельну здатність. Захищає поверхню від впливу сонця й дощу. Палітра складається з 14 яскравих та насичених кольорів.

▪️ "LÖSUNGSMITTEL” – Органічний розчинник (розріджувач), призначений для розведення алкідних емалей, емалей-ґрунтів, лаків, олій і ґрунтів. Також, використовується для знежирення поверхонь; для очищення інструменту після проведення фарбувальних робіт.

Новинки вже доступні в ТЦ «Епіцентр», «Нова лінія» та роздрібній мережі на всій території України (окрім тимчасово окупованих територій). Або онлайн на сайті: www.budbox.com.ua.

Відмінна якість – запорука успішного продукту!