Емаль алкідна глянцева "UNIVERSAL" (Універсальна)

Bayris
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 12/24 год (від пилу/повне)
Гама 14 кольорів
Зносостійкість Високоміцна
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
0,9 кг — до 10 м² 100-180 г/м² на 1 шар
2,7 кг — до 30 м² 100-180 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Емаль «UNIVERSAL» TM «Bayris» («Універсальна» ТМ «Байріс»), це алкідна емаль (глянцева), призначена для фарбування заґрунтованих металевих, дерев'яних та бетонних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: металоконструкції, обладнання, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, двері, рами вікон, меблі, стіни, тощо. Підходить для фарбування підлог, сходів, порогів (тільки червоно-коричневий і жовто-коричневий колір)! Емаль алкідна «Байріс» - високоміцна, термін служби покриття до 7 років (при нанесенні на заґрунтовану поверхню в 2 шари). Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Емаль «Універсальна» ТМ «Байріс» - професійний та технологічний продукт, легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність. Гама яскравих та насичених кольорів може задовільнити потребу найвибагливішого споживача. Фарба формує гладке рівне та довговічне супер блискуче покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу.

Підготовка продукту та поверхні

При необхідності, емаль розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, бруду, пилу і жиру. Нові металеві поверхні необхідно знежирити і заґрунтувати. Поверхня повинна бути сухою.

Фарбування

Емаль наносять валиком, пензлем або методом розпилення. Час висихання кожного шару при температурі + 20 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 12 годин; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища та підвищенні в'язкості, час висихання збільшується. Розхід емалі на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи

Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Вміст ЛОС

Гранична межа вмісту летких органічних сполук для цієї продукції становить: 500 г/л. Продукція, у готовому до застосування стані, містить не більше 330 г/л.

Упакування 0,9 кг, 2,7 кг
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 12/24 год (від пилу/повне)
Гама 14 кольорів

Інші продукти