Антикорозійна ґрунт-емаль "3 in 1 KORROSIONSSHUTZ"

Bayris
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 6/12 год (від пилу/повне)
Гама 9 кольорів
Зносостійкість Атмосферостійка
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
0,9 кг — до 10 м² 100-180 г/м² на 1 шар
2,7 кг — до 30 м² 100-180 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Антикорозійна ґрунт-емаль «3 in 1 KORROSIONSSHUTZ» TM «Bayris» («3 в 1 З перетворювачем іржі» ТМ «Байріс»), це алкідна емаль-ґрунт, призначена для фарбування поверхонь з чорного металу (сталь, чавун, залізо), що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: металоконструкції, обладнання, сільськогосподарська техніка, залізничні вагони, підйомні крани, труби, резервуари, ворота, хвіртки, двері, меблі, тощо. Фарба з перетворювачем іржі «Байріс» - високоміцна, та ефективна, завдяки вмісту цинку (активна формула). Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Антикорозійна ґрунт-емаль з перетворювачем іржі ТМ «Байріс» - професійний та технологічний продукт, легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність. Фарба атмосферостійка, формує гладке рівне та довговічне покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу. Палітра з 9 найпопулярніших кольорів, дозволяє задовільнити потреби навіть найбільш вибагливого споживача (кольорова гама максимально наближена до RAL).

Підготовка продукту та поверхні

При необхідності, ґрунт-емаль розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Перед фарбуванням поверхню потрібно обов'язково очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, окалини, бруду, пилу і жиру. Нові поверхні обов'язково знежирити. Старі іржаві поверхні обробити металевою щіткою, або дрилем зі спеціальною насадкою, забезпечивши повне видалення пухкого шару іржі, знежирити. Емаль можна наносити на твердий шар іржі завтовшки не більше 100 мкм. Поверхня повинна бути сухою.

Фарбування

Емаль-ґрунт наносять валиком, пензлем або методом розпилення. При нанесенні, температура поверхні, самої емалі і навколишнього середовища повинна бути не менше + 5 °С, а відносна вологість повітря не більше 80%. Час висихання кожного шару при температурі + 22 °С та відносній вологості повітря 55%: від пилу - 6 годин; повне висихання - 12 годин. При зниженні температури навколишнього середовища, час висихання збільшується. Розхід продукту на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи

Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Вміст ЛОС

Гранична межа вмісту летких органічних сполук для цієї продукції становить: 500 г/л. Продукція, у готовому до застосування стані, містить не більше 400 г/л.

Упакування 0,9 кг, 2,7 кг
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 6/12 год (від пилу/повне)
Гама 9 кольорів

Інші продукти