Емаль Супер Біла "SUPER WEIß" (Універсальна, глянцева)

Bayris
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 12/24 год (від пилу/повне)
Колір Білосніжний
Зносостійкість Високоміцна
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Колір
Наявні упакування і розхід
0,9 кг — до 10 м² 100-180 г/м² на 1 шар
2,7 кг — до 30 м² 100-180 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Емаль «SUPER WEIß» TM «Bayris» («Супер Біла» ТМ «Байріс»), це універсальна алкідна емаль (глянцева), призначена для фарбування заґрунтованих металевих, дерев'яних та бетонних поверхонь, що експлуатуються в атмосферних умовах та всередині приміщень: двері, віконні рами, меблі, стіни, металоконструкції, обладнання, труби, гаражі, ворота, тощо. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу. Емаль алкідна «Байріс» - високоміцна, термін служби покриття до 7 років (при нанесенні на заґрунтовану поверхню в 2 шари). Продукт розроблено та тестовано у Німеччині.

Емаль «Супер Біла» ТМ «Байріс» - професійний та технологічний продукт, легко наноситься, має відмінну покрівельну здатність, білосніжна, не жовтіє з часом. Формує гладке рівне та довговічне супер блискуче покриття. Стійка до води та миючих засобів. Захищає поверхню від впливу сонця і дощу.

Підготовка продукту та поверхні

При необхідності, емаль розбавляють розчинником «Lösungsmittel Bayris», до зручної для роботи в'язкості, але не більше 10% від маси. Перед застосуванням емаль ретельно перемішують.

Перед фарбуванням поверхню необхідно очистити від старого лакофарбового покриття, іржі, бруду, пилу і жиру. Нові металеві поверхні необхідно знежирити і заґрунтувати. Поверхня повинна бути сухою.

Фарбування

Емаль наносять валиком, пензлем або методом розпилення. Час висихання кожного шару при температурі + 20 °С і відносній вологості повітря 55%: від пилу - 12 годин; повне висихання - 24 години. При зниженні температури навколишнього середовища та підвищенні в'язкості, час висихання збільшується. Розхід емалі на одношарове покриття 100-180 г/м².

Запобіжні заходи

Легкозаймиста рідина і пари. Важливо уникати тепла/іскор/відкритого вогню/гарячих поверхонь. Не курити.

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією з використання/маркуванням продукції. Зберігати у недоступному для дітей місці. Використовувати тільки на відкритому повітрі або в добре провітрюваному приміщенні. Може викликати сонливість і запаморочення. Уникати потрапляння в очі, на шкіру або одяг.

Вміст ЛОС

Гранична межа вмісту летких органічних сполук для цієї продукції становить: 500 г/л. Продукція, у готовому до застосування стані, містить не більше 350 г/л.

Упакування 0,9 кг, 2,7 кг
Дозування 100 - 180 г/м² (1 шар, в залежності від поверхні)
Кількість нанесень 1-2 шари
Час висихання 12/24 год (від пилу/повне)
Колір Супер білий

Інші продукти