Модифікуюча добавка для фарби "Roof Paint Additive"

Модифікуюча добавка для фарби "Roof Paint Additive"
Новий продукт
Bayris
Упакування 0,25 л
Дозування 250 мл на 5 кг фарби
Температурний режим: зберігати/використовувати при температурі від +5 °С до +30°С
Без специфічного запаху
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,25 л на 5 кг
Призначення

"Roof Paint Additive" ТМ «Bayris» ("Руф Пейнт Аддітів" ТМ «Байріс»), це спеціальна добавка для модифікації властивостей професійної фарби для дахів «Profi Roof Paint» TM «Bayris». В результаті застосування добавки фарбу можна наносити для декоративно-захисного фарбування дахів із фібро- та азбестоцементу (шиферу). Забезпечує високу адгезію фарби до шиферу. Добавка "Руф Пейнт Аддітів" готова до застосування, без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин, дозволяє підвищити паропроникність та продовжує термін експлуатації покриття (шифер, черепиця, фібро- та азбестоцементні вироби).

Модифікуюча добавка для фарби "Roof Paint Additive", також може застосовуватися як добавка для фасадних фарб та штукатурок для підвищення паропроникності фінішного покриття.

Спосіб застосування

Підготовка продукту: перед використанням добавку необхідно збовтати. 

Використання: дотримуючись рекомендованих витрат, ввести добавку у фарбу при перемішуванні низькообертовим міксером. Використовувати фарбу згідно її інструкці по застосуванню.

Безпека праці

Добавку "Roof Paint Additive" ТМ «Bayris» необхідно зберігати в недоступному для дітей місці!

Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря.

Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Упакування 0,25 л
Дозування 250 мл на 5 кг фарби
ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ: зберігати/використовувати при температурі від +5°С до +30°С
Без специфічного запаху

Інші продукти