Лак захисний акриловий. PROM-DECOR

Bayris
Призначення Для внутрішніх робіт
Витрати 0,1 - 0,125 л/м² (в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 2-3 шари
Ступінь блиску напівматовий
Спосіб нанесення пензель, валик, розпилювач
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 24 год.
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
10 л — до 100 м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення. Точна витрата визначається для кожної конкретної обробки
Опис та властивості

«Лак захисний акриловий» TM «Bayris» серії «PROM-DECOR» («Пром-Декор» ТМ «Байріс») це спеціальний продукт, який використовують для підвищення стійкості покриття та можливості вологого прибирання після нанесення систем декоративного покриття «Interior Standart», «Interior Pro» ТМ «BAYRIS». А також, для декоративно-захисної фінішної обробки підготовлених дерев’яних (панелі, «вагонка», плінтуси), деревопохідних поверхонь (OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанера), поверхонь з брусу, для додаткового захисту на водно-дисперсійне покриття, шпалери, бетон, штукатурки, цеглу. Для внутрішніх робіт. Не придатний для лакування вікон, дверей та підлог, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Може застосовуватись як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

Матеріал має відмінну адгезію до поверхні, що лакується. В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, «дихаючу», напівматову та еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середовище. Прозорість частково втрачається при контакті з водою, але відновлюється після висихання. Лак характеризується помірною стійкістю до дії води та миючих засобів. Очищати слід нейтральними або слабо-лужними миючими засобами. Помірно шліфується. Через можливість «злипання», не застосовувати на поверхні, що можуть піддаватись тривалому контакту під навантаженням.

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Підготовка продукту та поверхні

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції.

Системи декоративного покриття «Interior Standart» та «Interior Pro» «BAYRIS» можна лакувати через 48 годин, після їх нанесення. Інші основи, на які наносять лак, потребують ретельної підготовки та повинні бути витримані, відшліфовані, рівні, міцні, знежирені, візуально чисті, сухі, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатні до обробки. Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною ультрабіозахисною Ґрунтовкою «AQUAGRUNT» «BAYRIS» в один-два шари. Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «BAYRIS». Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти вбираючу здатність основи.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря від 50% до 70%. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою.

Відео інструкція
Упакування 10л
Кількість нанесень 2-3 шари
Час висихання 24 год.
Витрата0,1 - 0,125 л/м²
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)

Інші продукти