Система декоративного покриття “Interior Standart”. PROM-DECOR

Bayris
Призначення Для внутрішніх робіт
Дозування 0,4-1,8 кг /м² (в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 1 шар
Спосіб нанесення хоппер (розпилювач)
Зносостійкість стійке до невеликих деформацій
Безпека не поширює полум'я
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 24 год.
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат ДСНС
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1 кг - до 2 м² Фактура «гротто»
1 кг - до 0.7 м² Фактура «травертіно»
Опис та властивості

Система декоративного покриття «Interior Standart» серії «PROM-DECOR» TM «Bayris» («Інтеріор Стандарт», «Пром-Декор» ТМ «Байріс») це спеціальна система покриття для стін та стель, виду «Американка» чи інших класичних фактур механічного нанесення (типу «гротто», «травертіно»). Призначена для декоративного оздоблення, як нових, так і старих мінеральних (бетонних, цементно-вапняних, цементно-піщаних, гіпсових, та ін.) поверхонь і гіпсокартонних листів з метою їх збереження та захисту. Рекомендована для влаштування декоративно-оздоблювального зносостійкого фінішного покриття всередині приміщень (під’їзди житлових будинків, сходові клітини, коридори адміністративно-офісних приміщень, громадські заклади, промислово-торгові площі).

Покриття («штукатурка») «Інтеріор Стандарт» TM «Bayris», це готовий пастоподібний матеріал, піщаного кольору. Дозволяє отримати еластичне, шорстке, тонкошарове покриття, стійке до невеликих механічних деформацій в основі при усадці будинку та інших механічних впливів. Для матеріалу характерна кольоро- і зносостійкість, а також висока ступінь зчеплення з основою. Наявність в складі армувальних мікроволокон запобігає утворенню мікротріщин, та забезпечує цілісність та довговічність навіть на великих площах. Матеріал підлягає колоруванню. Система декоративного покриття розроблена для механічного нанесення, що значно скорочує час оздоблення поверхонь.

Пожежна безпека: матеріал згідно протоколів випробувань ДСНС належить до групи горючості «Г1» (матеріали низької горючості) та «РП1» за поширенням полум’я (матеріали, що не поширюють полум’я).

Підготовка продукту та поверхні

Перед використанням продукт необхідно ретельно перемішати, не збиваючи.

Основа повинна бути заздалегідь підготовленою, рівною, достатньо міцною, без відшарувань, слідів біологічного обростання та обов’язково поґрунтованою. Відносна вологість основи не повинна перевищувати 3 %. Цементні штукатурки повинні бути витримані впродовж не менше 14 діб, шпакльовані поверхні впродовж не менше 3 діб. Ґрунтування проводити адгезійною ґрунтуючою сумішшю «QUARTZ GRUNT» з кварцевим наповнювачем ТМ «BAYRIS». Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» ТМ «BAYRIS».

Нанесення

Матеріал готовий до використання за допомогою спеціального обладнання: повітряний компресор (робочий тиск ~ 5 атм.), проекційний пістолет (штукатурний розпилювач), з’єднувальний шланг, широкий штукатурний шпатель (напівтерток) із нержавіючої сталі.

Роботи проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +5 °С до +35 °С та відносній вологості повітря 50-80 %. Перед нанесенням ретельно перемішати, не збиваючи. При необхідності регулювання в’язкості матеріал можна розвести водою, але не більше ніж на 2 %. Краплі матеріалу необхідно наносити рівномірно розподіляючи по площині поверхні з інтенсивністю заповнення площини відповідно до обраного виду фактури. Впродовж наступних 20-35 хв, круговими рухами сформувати в усьому м’якому шарі обрану фактуру за допомогою напівтертка з нержавіючої сталі. Варіанти отриманих текстур залежать від параметрів нанесення (тиску повітря, що подається на проекційний пістолет, діаметру вихідного сопла, а також зміни в’язкості).

УВАГА!

Великі площі краще оздоблювати зусиллями двох фахівців. Один наносить матеріал, а інший, що йде слідом, формує фактуру. Для забезпечення рівномірності кольору на великій площині – використовувати матеріал однієї партії.

Відео інструкція
Упакування 25 кг
Витрата 0,4-1,8 кг /м²
Час висихання 24 год
Тонування ручним або машинним способом (База А)

Інші продукти