Антисептичний засіб "Bio Stop" (Для мінеральних поверхонь)

Bayris
Упакування 2 л; 5 л
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 12-24 год
Дозування 200-300 мл/м² на 1 шар
Колір після висихання покриття прозоре
Сертифікат Еко сертификат
Технічна карта Завантажити
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
2 л (0,2-0,3) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
5 л (0,2-0,3) л/м² на 1 шар (залежить від ступеня поглинання основи)
Призначення

Антисептичний засіб "Bio Stop" TM "Bayris" ("Біо Стоп" ТМ "Байріс") – засіб для мінеральних поверхонь призначений для обробки бетону, керамічної, клінкерної та силікатної цегли, цементних, цементно-вапняних та гіпсових штукатурок, каменю, азбестоцементу та інших мінеральних поверхонь. Знезаражує та запобігає появі водоростей, грибків плісняви (цвілі), синяви та інших біологічних уражень перед виконанням штукатурних та малярних робіт. Завдяки спеціальному складу забезпечує довготривалу дію. Особливо рекомендується для використання у вологих приміщеннях (кухня, ванна, підвальні приміщення) та приміщеннях із поганою вентиляцією. Антисептичний засіб "Біо Стоп" ТМ "Байріс" може використовуватись, як для внутрішніх так і для зовнішніх робіт.

Характеристики

Засіб антисептичної дії  "Bio Stop" TM "Bayris" готовий до застосування, без специфічного запаху, не містить хлору та інших токсичних речовин. Глибоко проникає і запобігає появі бактерій, грибків плісняви (цвіль) та синяви. Довгосторокової дії. Після висихання не утворює полімерної плівки та не впливає на адгезію і водопоглинання основи.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа повинна бути візуально чистою, сухою та без відшарувань. За потреби очистити від бруду, пилу, жиру, слідів бактеріальної активності, залишків олійних та вапняних фарб тощо.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +5°С до +30°С (за умови відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря від 50% до 80%. Не розбавляти водою. Перед використанням засіб ретельно перемішати. Наносити суцільним рівномірним шаром в 1-2 шари пензлем, щіткою, валиком або розпиленням. Відразу після завершення ґрунтування робочий інструмент помити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 12-14 годин.

Увага! Будь-які зміни складу готової продукції, використання продукту не за призначенням та/або у невідповідності до інструкції виробника, може істотно змінити її якісні характеристики. Придатність продукту до застосування на конкретних матеріалах та/або сумісність з іншими матеріалами споживач визначає самостійно шляхом пробного застосування. Виробник не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, спричинені використанням продукції, оскільки не в змозі контролювати усі умови її застосування.

Витрата

Приблизно 0,2 – 0,3 л/м² на один шар в залежності від типу поверхні (залежить від ступеня поглинання основи), технології нанесення та застосованого інструменту.

Заходи безпеки та утилізація

Уникати прямого контакту засобу зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Вміст ЛОС у антисептичному засобі "Bio Stop" TM "Bayris" ("Біо Стоп" ТМ "Байріс") відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ №1394 від 02.10.2018, підкатегорія «7»: ґрунтовки, норма до 30 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 2 г/л.

Упакування 2 л; 5 л
Дозування 200-300 мл/м² на 1 шар
Час висихання 12-24 год
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Колір після висихання покриття прозоре

Інші продукти