Адгезійна ґрунтуюча суміш “Quartz Grunt”. PROM-DECOR

Bayris
Призначення для зовнішніх та внутрішніх робіт
Витрати 0,25-0,35 г/м² (в залежності від обраної фактури)
Кількість нанесень 1 шар
Спосіб нанесення пензель, щітка
Безпека не поширює полум’я
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)
Час висихання 24 год.
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат ДСНС
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
25 кг — до 80 м² на один шар в залежності від основи та способу нанесення. Точна витрата визначається для кожної конкретної обробки
Опис та властивості

Адгезійна ґрунтуюча суміш «Quartz Grunt» серії «PROM-DECOR» TM «Bayris» («Кварц Ґрунт», «Пром-Декор» ТМ «Байріс») це спеціальний продукт, який використовують для попереднього ґрунтування та зміцнення основи перед нанесенням систем декоративного покриття «Interior Standart», «Interior Pro» ТМ «BAYRIS». Продукт можна використовувати для поверхонь з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних штукатурок, на гіпсові поверхні, стіни та стелі. Підходить як для внутрішніх робіт, так і для консервування систем зовнішньої теплоізоляції на базі пінополістирольних плит в зимовий період. Захищає від проникнення води. Ґрунтуюча суміш створює на гладких, щільних, поглинаючих поверхнях шорсткий шар, який дозволяє рівномірно та надійно розподілити наступні шари оздоблення. Одержане покриття стійке до перепадів температур, перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни забарвлення систем декоративного покриття та декоративних штукатурок. Завдяки спеціально розробленій рецептурі суміш забезпечує покращені покривні властивості. В рідкому стані суміш білого кольору з кварцевим наповнювачем.

Пожежна безпека: матеріал згідно протоколів випробувань ДСНС належить до групи горючості «Г1» (матеріали низької горючості) та «РП1» за поширенням полум’я (матеріали, що не поширюють полум’я).

Підготовка продукту та поверхні

Перед використанням продукт необхідно ретельно перемішати до однорідності. Не розбавляти водою.

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатною до обробки.

Сильнопоглинаючі, пористі, неміцні робочі поверхні попередньо обробити ґрунтовкою глибокого проникнення ТМ «BAYRIS». Поверхні, уражені мікроорганізмами, очистити механічно та додатково обробити антисептичною ґрунтовкою «БІОСТОП» ТМ «BAYRIS».

Нанесення

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища від +8 °С до +30 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Після використання інструмент відразу промити водою. Наступний етап оздоблювальних робіт проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що покриття стійке до подряпин металевим інструментом.

Застереження! У процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу.

Відео інструкція
Упакування 25 кг
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 24 год.
Витрата0,25-0,35 г/м²
Тонування ручним або машинним способом (Біла База А)

Інші продукти