Ґрунтовка "Quartz-Grunt"

Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 4-6 год
Дозування 250-350 г/м² на 1 шар
Наповнювач кварцовий, мармуровий
Колір після висихання покриття біле
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
3 кг (0,25-0,35) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні
7 кг (0,25-0,35) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні
14 кг (0,25-0,35) кг/м² на один шар в залежності від стану поверхні
Призначення

Ґрунтовка «Quartz-Grunt» ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначена для попереднього ґрунтування та зміцнення підготовлених основ перед нанесенням акрилових та мінеральних декоративних штукатурок та фарб. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. А також як гідрозахисний шар оштукатурених поверхонь та тимчасове самостійне покриття для консервування систем зовнішньої теплоізоляції в зимовий період. Наноситься на підстави з бетону, цементно-вапняні, цементно-піщані штукатурки, на гіпсові поверхні, цеглу, стіни, стелі, а також як проміжний шар на глянсові, металеві, дерев’яні поверхні для нанесення цементно-полімерних розчинів.

Характеристики

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фарба, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Ґрунтовка "Байріс" «Quartz-Grunt» створює на гладких, щільних, слабовсмоктуючих поверхнях основи шорсткий шар, що забезпечує підвищену адгезію наступних шарів оздоблення до основи. Висока адгезія значно полегшує нанесення та структурування декоративних штукатурок. Одержане атмосферостійке та паропроникне покриття перешкоджає появі плям та зменшує вірогідність зміни кольорового забарвлення у шарі штукатурки. Підсилює схоплення старої штукатурки до бетону або олійних основ, що значно підвищує надійність при малярних роботах по бетону. В рідкому стані ґрунтовка молочно-білого кольору. Одержане покриття білого кольору.

Підготовка поверхні

Основа повинна бути рівною, міцною, візуально чистою, сухою, без пилу, відшарувань, масляних, крейдових, клейових, вапняних, кремнійорганічних покриттів та придатна до обробки.

Нанесення

Роботи слід проводити при температурі основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря від 50 % до 80 %. Не розчиняти водою. Перед нанесенням ґрунтовку ретельно перемішати до однорідної консистенції тихохідним пристроєм. Наносити за допомогою пензля, валика або щітки. Відразу інструмент промити водою. Подальші оздоблювальні роботи проводити через 24 години після завершення ґрунтування, за умови, що одержане покриття стійке до подряпин металевим інструментом. Застереження! В процесі нанесення оберігати від прямого сонячного проміння, дощу, вітру до повного висихання матеріалу.

Упакування 3 кг; 7 кг; 14 кг
Дозування 250-350 г/м² на 1 шар
Час висихання 4-6 год
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Наповнювач кварцевий, мармуровий
Колір після висихання покриття біле

Інші продукти