Ґрунтовка "Біостоп" (Антисептична)

Ґрунтовка "Біостоп" (Антисептична)
Знято з виробництва
Bayris
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 12-24 години
Витрата 200-300 мл/м² на 1 шар нанесення
миття інструменту водою з використанням миючих засобів
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Антисептичний засіб "Bio Stop" (Для мінеральних поверхонь).

Наявні упакування і розхід
(0,2-0,3) л/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту
(0,2-0,3) л/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту
Призначення

Антисептична ґрунтовка "Біостоп" ТМ "Bayris" (ТМ "Байріс") призначена для захисту від біопошкоджень нових або уражених чи заросших покриттів грибами (пліснявими, цвілевими, дріжджовими, лишайниковими), змішаними бактеріями, водоростями та набуття ними біостійкості. Продукт "Байріс" "Біостоп" придатний для технічної відновлювальної обробки по лакофарбовим покриттям, мінеральним основам (цементним, вапняним, цементно-вапняним, цегляним), каменю, шиферу та бетону. Використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Характеристики

Ґрунтовка антисептична "Байріс" "Біостоп", це готовий робочий розчин остаточної активної дії на основі біоциду. Проникаючи в основу, запобігає ураженню нових покриттів та знищує наявні ураження існуючих. А також перешкоджає повторному ураженню поверхонь бактеріями, які утворюються в шарі омертвілих грибів та водоростей. Покращує адгезію дисперсійних фарб та штукатурок. Запобігає утворенню пухирів та відшарувань нової фарби. Належить до засобів з високою корозійною агресивністю. Сприяє оздоровлєнню мікроклімату в приміщенні. Захищає людину від дії патогенних мікроорганізмів та хвороботворних мікробів.

Склад

Стабільна суміш октілізотіазолону та четвертинних амонійних з’єднань. Підготовка поверхні Основа повинна бути візуально чистою, сухою, без пилу, слідів біологічного обростання, плям та придатна до обробки. Уражені поверхні очистити механічно. Для запобігання розповсюдженню сухих спор, водоростей, грибів, уражені та заросші поверхні потрібно додатково обробити до початку механічної обробки.

Застереження!

Прийняти міри для захисту деталей кріплення та арматури. Поверхня набуває біостійкості за умови, що основа не піддавалась дії атмосферних опадів.

Нанесення

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +10°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50 % до 75 %. Перед використанням перемішати до однорідної консистенції. Придатний для нанесення методом розпилення або за допомогою пензлика чи валика. Наносити рівномірно по всій поверхні, запобігаючи утворенню ділянок з малою концентрацією, в якій спори грибів та водоростей можуть вижити і вирости.

Після нанесення робочий інструмент промити водою з використанням миючих засобів. Оброблена поверхня придатна для фарбування та тинькування не менш ніж через 12-24 години. Час висихання 12-24 години в залежності від типу поверхні, клімату в цілому, пори року.

Упакування 1л; 5л; 10л
Дозування 200-300 мл/м2 на 1 шар нанесення
Час висихання 12-24 години
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар

Інші продукти