Гідрофобна пропитка

Гідрофобна пропитка
Знято з виробництва
Bayris
Упакування 1 л, 5 л
Дозування 200-400 г/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1 шар
Час висихання 24 год
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Заміна продукту (покращена версія)

Гідрофобна пропитка "Hydro Stop" (Силоксанова).

Наявні упакування і розхід
200 - 400 мл/м2 на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
200 - 400 мл/м2 на один шар в залежності від ступеня поглинання основи
Призначення

Гідрофобна пропитка ТМ "BAYRIS" (ТМ "Байріс") призначена для просочування мінеральних пористих основ з наданням гідрофобних (водовідштовхуючих) властивостей з метою підвищення їх надійності та довговічності. Наноситься для зменшення руйнівного впливу внаслідок поперемінного зволоження, замерзання, відтаювання, висихання та для збереження естетичного вигляду. Придатна для нанесення на цегляну кладку, стінові панелі, вапняки, пористі та кам’яні породи, вироби із випаленої глини, шифер, дахову черепицю, штукатурки, а також на інші вертикальні поверхні або поверхні які розміщені під нахилом. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Використовується як фінішне покриття або як проміжний шар під лакофарбове покриття.

Характеристики

Пропитка-гідрофобізатор "Байріс" забезпечує тривалий захист від змочування рідиною та перенасичення вологою. Підвищує капілярну вологонепроникність і вологостійкість матеріалу основи, а також морозостійкість. Покриття стійке до атмосферних впливів та УФ-випромінювання. Запобігає появі висолів, забруднень, позеленінь та підвищує інтенсивність кольору пофарбованих бетонних виробів. В рідкому стані матеріал практично прозорий з блакитнуватим відтінком.

Виконання робіт

Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 75%. Наносити за допомогою пензлика, валика або розпилювача в один шар. Основи з підвищеним водопоглинанням обробити повторно методом «мокре» по «мокрому». Інструмент відразу промити водою.

Упакування1л; 5л;
Кількість нанесень1 шар (стандартно)
Час висихання24 години
Витрата200-400 мл/м2 на 1 шар нанесення

Інші продукти