Фарба захисна для дерев та кущів "Садівник"

Bayris
Дозування 100-150 г/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір білосніжна після висихання
Час висихання 1 год для кажного шару
Зносостійкість стійка до атмосферних впливів
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4кг 150-200 г/м2 на 1 шар
7 кг 150-200 г/м2 на 1 шар
14 кг 150-200 г/м2 на 1 шар
Опис та властивості

Для декоративно-захисного фарбування плодових, декоративних дерев та кущів, а також для фарбування господарських приміщень, огорож, бордюрів. Фарба ставорює на обробленій поверхні покриття, яке попереджує утворення моху, грибкових утворень і плісняви та не перешкоджає «диханню» дерев та кущів. Фарба підвищує морозостійкість, знижує вплив температурних коливань. Містить антисептик природного походження, що дозволяє застосовувати продукт у садівництві. Без ризику ураження токсинами плодоносних дерев та їх плодів. Фарба захищає від гризунів, гниття, шкідників, сонячних опіків, сприяє швидкому загоєнню ран, тим самим збільшуючи тривалість життя дерев та кущів. Отримане білосніжне покриття зберігає свої властивості до року, витримуючи температурні коливання від -40 °С до +40 °С. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992 Фарба не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка поверхні

Очистити кору від хитких, омертвілих, огрубілих ділянок, лишайника і моху. Для старих дерев використовують дротяні щітки, спеціальні скребки та дерев'яні ножі, виготовлені з твердих порід. Молоді дерева очищують руками, одягаючи рукавиці або дерев'яними ножами. Особливо ретельно треба очистити кору між стовбуром і підставами скелетних гілок, не допускаючи пошкодження живої кори

Нанесення

Перед нанесенням фарбу ретельно перемішати до однорідної консистенції. Роботи проводити ранньою весною та восени за температури навколишнього середовища в межах від +3 °С до +20 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %. На місця зрубів та зрізів наносити нерозбавлену фарбу. Наносити на стовбури із заглибленням на 3-4 см в землю, а також на підстави скелетних гілок на висоту 1,5-1,7 метра від землі. Фарбують макловицею, валиком або розпилювачем, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-2 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою Час висихання - 1 година для кожного шару при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 % Витрата - 100-150 г / м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Відео інструкція
Дозування 100-150 г/м2 на 1 шар
Упакування 1,4кг; 7кг; 14кг
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір білосніжна після висихання
Час висихання 1 год для кожного шару
Зносостійкість стійка до атмосферних впливів

Інші продукти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти