Фарба захисна для дерев та кущів "Садівник"

Bayris
Дозування від 170 г/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір білосніжна після висихання
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Зносостійкість стійка до атмосферних впливів
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4 кг до 8 м² на 1 шар
3 кг до 18 м² на 1 шар
7 кг до 40 м² на 1 шар
14 кг до 80 м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба "Садівник" TM "Байріс" (ТМ "Bayris") призначена для декоративно-захисного фарбування плодових, декоративних дерев та кущів, а також для фарбування господарських приміщень, огорож, бордюрів. Фарба ставорює на обробленій поверхні покриття, яке попереджує утворення моху, грибкових утворень і плісняви та не перешкоджає «диханню» дерев та кущів. Фарба "Садівник" підвищує морозостійкість, знижує вплив температурних коливань. Містить антисептик природного походження, що дозволяє застосовувати продукт у садівництві. Без ризику ураження токсинами плодоносних дерев та їх плодів. Фарба захищає від гризунів, гниття, шкідників, сонячних опіків, сприяє швидкому загоєнню ран, тим самим збільшуючи тривалість життя дерев та кущів. Отримане білосніжне покриття зберігає свої властивості до року, витримуючи температурні коливання від -40 °С до +40 °С. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

Підготовка поверхні

Очистити кору від хитких, омертвілих, огрубілих ділянок, лишайника і моху. Для старих дерев використовують дротяні щітки, спеціальні скребки та дерев'яні ножі, виготовлені з твердих порід. Молоді дерева очищують руками, одягаючи рукавиці або дерев'яними ножами. Особливо ретельно треба очистити кору між стовбуром і підставами скелетних гілок, не допускаючи пошкодження живої кори.

Нанесення

Перед нанесенням захисну фарбу необхідно ретельно перемішати до однорідної консистенції. Роботи проводити ранньою весною та восени за температури навколишнього середовища в межах від +3 °С до +20 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 5 %. На місця зрубів та зрізів наносити нерозбавлену фарбу. Наносити на стовбури із заглибленням на 3-4 см в землю, а також на підстави скелетних гілок на висоту 1,5-1,7 метра від землі. Фарбують макловицею, валиком або розпилювачем, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-4 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою Час висихання - 1-4 години для кожного шару при температурі повітря (20±2) °С та відносній вологості повітря не вище 65 %. Витрата - від 170 г/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Відео інструкція
Упакування 1,4кг; 3кг; 7кг; 14кг
Дозування від 170 г/м² на 1 шар
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Колір білосніжна після висихання
Зносостійкість стійка до атмосферних впливів

Інші продукти