Фарба фасадна "Facade" (Акрилова)

Bayris
Дозування 150-200 г/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год для кожного шару
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4кг 150-200 г/м2 на 1 шар
7 кг 150-200 г/м2 на 1 шар
14 кг 150-200 г/м2 на 1 шар
Опис та властивості

Фарба фасадна атмосферостійка «Facade» «Байріс» призначенна для декоративно-захисного фарбування фасадів житлових, виробничих, торгівельних будівель,а також для стін та стель приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на силікатну цеглу та камінь, на шпалери під фарбування, на цементно-волокнисті плити, а також на декоративні штукатурки.

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фарба, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Зручна в нанесенні та характеризується високою покрівельною здатністю. В якості наповнювача використовується мікронізований мармур.

Матеріал не перешкоджає паропроникності, але малопридатний для фарбування будинків з поганою гідроізоляцією фундаментів, стіни яких зазвичай виявляються сирими. Одержане покриття біле, матове, яке довго тримається на поверхні та дозволяє стінам «дихати». Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02  та Закону  України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути рівною, монолітною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, крейдових та вапняних побілок, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не фарбовані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «Байріс» для отримання якісного покриття та для вирівнювання вбираючої здатності основи.

Нанесення

Перед нанесенням фарби фасадна «Facade» Байріс потрібно її ретельно перемішати до однорідної консистенції. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +8 °С до +25 °С та відносній вологості повітря не вище 80 %. При необхідності фарбу розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10 %. Наносити рівномірно, тонким шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача високого тиску, послідовно в два шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 1-3 години. Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою Час висихання - 1-3 години для кожного шару в залежності від умов. Кінцевої зносостійкості покриття набуває через місяць. Витрата - 130-150 г / м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту

Дозування 150-200 г/м2 на 1 шар
Упакування 1,4кг; 7кг; 14кг
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год для кожного шару

Інші продукти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти