Фарба фасадна "Facade" (Акрилова)

Bayris
Дозування від 170 г/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год для кожного шару
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
4,2кг від 170 г/м2 на 1 шар
7 кг від 170 г/м2 на 1 шар
14 кг від 170 г/м2 на 1 шар
Опис та властивості

Фарба акрилова фасадна атмосферостійка "Facade" TM "Байріс" («Фасад» ТМ "Bayris") призначена для декоративно-захисного фарбування фасадів житлових, виробничих, торгівельних будівель,а також для стін та стель приміщень, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Придатна для нанесення на підготовлені вапняні, цементно-вапняні, цементні, гіпсові, гіпсокартонні, бетонні, лакофарбові, дерев’яні та деревопохідні поверхні, на силікатну цеглу та камінь, на шпалери під фарбування, на цементно-волокнисті плити, а також на декоративні штукатурки.

Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фасадна фарба, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Зручно наноситься та має високу покривну здатність. Одержане покриття біле, матове (блиск G3), дрібнозернисте (розмір частинок S1  - менше 100 мкм), середньої товщини (товщина сухої плівки Е3 – не менше 100 мкм), стійке до багаторазового миття неабразивними миючими засобами, а також до появи водоростей, плісняви та грибків.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції. Полімер-цементні оздоблювальні штукатурки перед нанесенням фарби витримати не менше 72 годин.

Нанесення

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, та не більше 5% для наступних шарів. У всі відра додавати однакову кількість води.  Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності.  Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Фарби деяких насичених яскравих кольорів потребують нанесення додаткового шару, в зв’язку з своєю природою. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від погодних умов. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах).   Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою. Увага! Температура навколишнього середовища та поверхні під час фарбування та висихання повинна бути від +5°C до +30°C (за умов відсутності прямого сонячного проміння), а відносна вологість повітря не вище 80%. Фарбу не слід наносити під час сильного вітру, дощу та прямих сонячних променів  без використання захисних пристроїв (сітки). Дані умови слід підтримувати як мінімум 3 дні після фарбування (5 днів для дуже насичених кольорів). Недотримання цих умов може призвести до зниження міцності покриття та в подальшому до його руйнування.

Колорування

Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом. База А -  використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори. База С – використовується тільки під тонування. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Дозування від 170 г/м2 на 1 шар
Упакування 4,2кг; 7кг; 14кг
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір біла матова
Тонування у світлі кольори
Час висихання 1-2 год для кожного шару

Інші продукти