Фарба інтер’єрна "Acryl Eco"

Bayris
Дозування від 140 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість стійка до делікатного очищення
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4кг від 140 г/м² на 1 шар
4,2кг від 140 г/м² на 1 шар
7 кг від 140 г/м² на 1 шар
14 кг від 140 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба інтер’єрна для стін та стель "Акрил Еко" TM "Байріс" («Acryl Есо» ТМ "Bayris") водно-дисперсійна сніжно-біла матова призначенна для декоративно-захисного фарбування стін та стель зі звичайними кліматичними умовами в приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Придатна для нанесення на нові або раніше пофарбовані водно - дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Фарба Байріс "Акрил Еко", не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Матеріал створює «дихаюче» фінішне покриття, яке запобігає утворенню грибків та плісняви. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Одержане покриття білосніжно - матове,  добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”. Покриття стійке до делікатного очищення.  5 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції.

Нанесення

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 5 % для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності.  Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах).  Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом у світлі кольори. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Упакування 1,4кг; 4,2кг; 7кг; 14кг
Дозування від 140 г/м² на 1 шар
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість стійка до делікатного очищення

Інші продукти