Фарба інтер’єрна "Acryl Eco"

Bayris
Витрата від 110 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Час висихання 3 год для кожного шару
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість 5 клас
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
4,2кг від 110 г/м² на 1 шар
14 кг від 110 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба інтер’єрна для стін та стель "Акрил Еко" TM "Байріс" («Acryl Есо» ТМ "Bayris") акрилова (сніжно-біла, матова) призначенна для декоративно-захисного фарбування стін та стель в приміщеннях з невисоким експлуатаційним навантаженням. Придатна для нанесення на нові або раніше пофарбовані водно-дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Фарба Байріс "Акрил Еко", не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. Екологічні переваги продукції підтверджено згідно з вимогами ДСТУ ISO 14024. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність (2 клас при витраті 6,5 м²/л). Одержане покриття білосніжно - матове,  приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари - поверхня “дихає”.  Покриття стійке до делікатного очищення (5 клас стійкості).

Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень. Свіжі цементно-вапняні штукатурки слід фарбувати через 3-4 тижні від їх нанесення, гіпсові штукатурки — через 2 тижні. Старі покриття з клейових або вапняних фарб, що погано тримаються поверхні, слід усунути. Нерівності та тріщини слід вирівняти шпаклівкою. Місця уражені грибками потрібно очистити засобом “Bio Stop” ТМ Bayris, відповідно до інструкції. Основи з великою поглинаючою властивістю та крихкими поверхнями заґрунтувати продуктом “Profi Grunt” від ТМ Bayris, відповідно до інструкції.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або розпилювачем. Продукт слід наносити нерозбавленим! Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +10 °С до +30 °С. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає мінімум 3 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою. Під час робіт та після їх закінчення, приміщення потрібно провітрювати до зникнення запаху.

Важливо! За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей у повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, доки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищати за допомогою ганчірки.

Колорування

Фарба сніжно-білого кольору, готова до використання. Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним методом у світлі кольори. Після висихання фарби можливе незначне відхилення кольору від еталонного.

Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну!

Упакування 4,2кг; 14кг
Витрата1 кг / 7-9 м² на 1 шар
Час висихання 3 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2 шари
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість 5 клас

Інші продукти