Фарба інтер’єрна "Mattlatex"

Bayris
Дозування від 140 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Тонування у світлі і темні тони (база А і С)
Зносостійкість3 клас стійкості до мокрого очищення
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
1,4кг від 140 г/м² на 1 шар
4,2кг від 140 г/м² на 1 шар
7 кг від 140 г/м² на 1 шар
14 кг від 140 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба інтер’єрна для стін та стель "Маттлатекс" TM "Байріс" («Mattlatex» ТМ "Bayris") водно-дисперсійна біла матова призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель в сухих та вологих приміщеннях, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Використовують для декоративно – захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях з помірним експлуатаційним навантаженням. Наносять на нові або раніше пофарбовані водно - дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, гіпсових штукатурок, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні поверхні, а також на шпалери та ін.

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин. Фарба зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність. Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари. Покриття стійке до вологого очищення.  3 клас стійкості до мокрого стирання (згідно ДСТУ EN 13300:2012).

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки  ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції.

Нанесення

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, для нанесення фінішного шару фарбу розбавляти не рекомендується. Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Фарби деяких насичених яскравих кольорів потребують нанесення додаткового шару, в зв’язку з своєю природою. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямого сонячного проміння) та відносній вологості повітря не вище 80%. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від температури та вологості навколишнього середовища. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах).  Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Колорування

Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом. База А -  використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори. База С – використовується тільки під тонування. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Упакування 1,4кг; 4,2кг; 7кг; 14кг
Дозування від 140 г/м² на 1 шар
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість3 клас стійкості до мокрого стирання

Інші продукти