Фарба інтер’єрна "Mattlatex"

Bayris
Витрата від 110 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Час висихання 2-4 год для кожного шару
Тонування у світлі тони
Зносостійкість3 клас
Сертифікат Еко сертификат
Сертифікат Cертифікат відповідності
Сертифікат Санітарно-епідеміологічна експертиза
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
4,2кг від 110 г/м² на 1 шар
14 кг від 110 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба інтер’єрна для стін та стель "Маттлатекс" TM "Байріс" («Mattlatex» ТМ "Bayris") латексна (біла, матова) призначена для декоративно-захисного фарбування стін та стель в сухих та вологих приміщеннях, які піддаються інтенсивному зовнішньому впливу. Використовують для декоративно – захисного фарбування стін та стель в житлових та адміністративно - господарських приміщеннях з середнім експлуатаційним навантаженням. Фарбу наносять на нові або раніше пофарбовані водно - дисперсійними фарбами поверхні з цементно-вапняних, цементних, вапняних, гіпсових штукатурок, гіпсокартонних плит, бетону, цегли, дерев’яні та деревопохідні матеріали, а також на шпалери (призначені для фарбування).

Фарба "Маттлатекс" TM "Байріс" зручна в нанесенні, має високу покрівельну здатність (1 клас при витраті 6 м²/л). Одержане покриття біле, матове, добре приховує дрібні нерівності поверхні, паропроникне, не перешкоджає проходженню водяної пари. Покриття стійке до вологого очищення (3 клас стійкості). Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Підготовка поверхні

Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень.  Свіжі цементно-вапняні штукатурки слід фарбувати через 3-4 тижні від їх нанесення, гіпсові штукатурки — через 2 тижні. Старі покриття з клейових або вапняних фарб, що погано тримаються поверхні, слід усунути. Покриття пофарбовані емульсійними фарбами, що добре тримаються поверхні, вимити водою з миючими засобами, сполоснути чистою водою та висушити. Нерівності та тріщини слід вирівняти шпаклівкою. Місця уражені грибками потрібно очистити засобом “Bio Stop” ТМ Bayris, відповідно до інструкції. Основи з великою поглинаючою властивістю та крихкими поверхнями заґрунтувати продуктом “Profi Grunt” від ТМ Bayris, відповідно до інструкції. Флізелінові та скловолокнисті шпалери фарбувати дотримуючись рекомендацій виробника шпалер.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу слід ретельно перемішати до однорідності. Для фарбування однієї площини необхідно підготувати достатню кількість фарби. Під час колорування фарби різних виробничих партій або різного розміру упаковок, продукт потрібно перемішувати разом. Не слід додавати вапно або змішувати з емульсійними фарбами іншого типу. Фарбу можна наносити пензлем, валиком або розпилювачем в 1-2 шари з інтервалом у 2-4 години. Фарби деяких насичених яскравих кольорів можуть потребувати нанесення додаткового шару. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +10 °С до +30 °С. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому». Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах).  Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою. У процесі малярних робіт та після їх закінчення слід провітрити приміщення до повного зникнення запаху.

Важливо! За звичайних умов лакофарбове покриття набуває своїх властивостей у повному обсязі через 28 днів після нанесення, тому варто уникати інтенсивної експлуатації пофарбованої поверхні, доки зазначений термін не мине. Пофарбовану поверхню можна очищати за допомогою води або теплого мильного розчину, використовуючи м'яку губку або ганчірку. Уникайте використання щітки із жорсткою щетиною, оскільки сильне тертя в процесі миття може призвести до появи на пофарбованій поверхні глянцевого блиску. 

Колорування

Фарба білого кольору є готовою до використання. Фарбу можна тонувати на колорувальному обладнанні за системою Bayris System, а також вручну за допомогою барвників.

Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну!

Упакування 4,2кг; 14кг
Витрата1 кг / 7-9 м² на 1 шар
Час висихання 2-4 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 1-2 шари
Тонування у світлі кольори
Зносостійкість3 клас

Інші продукти