Фарба фасадна "Facade Silicone" (Силікон-модифікована) База A/C

Bayris
Дозування від 170 г/м² на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір A/C біла/прозора матова
Тонування A/C у світлі/темні кольори
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід - База A
1,4кг від 170 г/м² на 1 шар
4,2кг від 170 г/м² на 1 шар
7 кг від 170 г/м² на 1 шар
14 кг від 170 г/м² на 1 шар
Наявні упакування і розхід - База C
1,4кг від 170 г/м² на 1 шар
4кг від 170 г/м² на 1 шар
6,5 кг від 170 г/м² на 1 шар
13 кг від 170 г/м² на 1 шар
Опис та властивості

Фарба фасадна атмосферостійка "Facade Silicone" TM "Байріс" («Фасад Силікон» ТМ "Bayris") призначена для декоративно – захисного фарбування фасадів житлових, торгівельних, громадських та промислових будівель, а також для оновлення вже існуючих лакофарбових покриттів. Фасадна фарба «Фасад Силікон» рекомендується для систем теплоізоляції з використанням мінеральної вати та пінополістиролу (пінопласту). Можна застосовувати в інтер’єрах з високим експлуатаційним навантаженням (сходові клітки, коридори, кухні та ванни). Наносити на підготовлені основи із цементу, гіпсу, гіпсокартону, бетону, а також на цементно-вапняні, полімерні, полімерно – цементні штукатурки.

Фасадна фарба "Facade Silicone" ТМ "Bayris" зручно наноситься, має високу покривність та адгезію. Добре відштовхує воду і має властивість самоочищення. Завдяки вмісту силікону, фарба має підвищену паропроникність. Одержане покриття біле, матове (блиск G3 ), дрібнозернисте (розмір частинок S1 - менше 100 мкм), середньої товщини (товщина сухої плівки Е2 – менше 100 мкм), високої паропроникності (клас V1 – Sd< 0,14 м) та має високе водовідштовхування (клас за водопроникністю W2 ≤ 0,25 кг/(м2 *год0,5), стійке до появи водоростей, моху, грибків плісняви та синяви. 

Екологічні переваги підтверджено згідно з вимогами міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024. Фарба фасадна без специфічного запаху та вмісту токсичних речовин.

Підготовка поверхні

Здійснюється згідно з ДСТУ-Н Б А.3.1-23:2013 та ДСТУ-Н Б В.2.6-212:2016. Основа під фарбування потребує ретельної підготовки та повинна бути достатньо міцною, з рівномірним водопоглинанням, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви та інших біологічних утворень. Для вирівнювання водопоглинання основи та її захисту від мікроорганізмів потрібно застосовувати ґрунтовки ТМ «Bayris» у відповідності до інструкції. Полімер-цементні оздоблювальні штукатурки перед нанесенням фарби витримати не менше 72 годин.

Нанесення

Перед нанесенням фарбу «Фасад Силікон» TM "Байріс" слід ретельно перемішати низькообертовим міксером до однорідності. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища від +5 °С до +30 °С (за умов відсутності прямих сонячних променів) та відносній вологості повітря не вище 80%.

В залежності від основи та умов нанесення (температура, вологість, пористість та тип основи) фарбу можна розвести водою до 10% для першого шару, та не більше 5% для наступних шарів. У всі відра додавати однакову кількість води. Фарбу наносити в два шари пензлем, валиком або фарборозпилювачем. Фарби деяких насичених яскравих кольорів потребують нанесення додаткового шару, в зв’язку з своєю природою. Мінімальний проміжок між нанесеннями складає 1-4 години в залежності від погодних умов. Для забезпечення рівномірності кольору на великих поверхнях, фарбування слід проводити безперервно, застосовуючи метод «мокре по мокрому», використовуючи матеріал з однієї партії або змішуючи різні партії фарби між собою. Переривання процесу фарбування слід виконувати в місцях де це буде найменш помітно, в місцях стикування поверхонь (кутах). Відразу після завершення фарбування робочий інструмент промити водою.

Увага! Фарбу "Facade Silicone" TM "Байріс" не слід наносити під час сильного вітру, дощу та прямих сонячних променів без використання захисних пристроїв (сітки). Дані умови слід підтримувати як мінімум 3 дні після фарбування (5 днів для дуже насичених кольорів). Недотримання цих умов може призвести до зниження міцності покриття та в подальшому до його руйнування. В повному обсязі своїх властивостей покриття набуває через 28 днів після нанесення.

Витрата

Приблизно 170 г/м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярного інструменту.

Колорування

Колорується у різні кольори водними та універсальними пігментними пастами ручним або машинним методом. База А - використовується як біла фарба та для тонування у світлі кольори. База С – використовується тільки під тонування. Тонована фарба не підлягає поверненню або обміну.

Заходи безпеки та утилізація

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати прямого контакту фарби зі шкірою та слизовими очей. У разі попадання - промити великою кількістю води. За потреби звернутися до лікаря. Будівельні відходи заборонено викидати в загальні контейнери для сміття. Утилізацію відходів проводити згідно з вимогами ДСТУ 4462.3.01:2006. Тару та рідкі залишки матеріалів здавати у спеціалізовані пункти прийому шкідливих відходів.

Вміст ЛОС

Фарба фасадна "Facade Silicone" TM "Байріс" («Фасад Силікон» ТМ "Bayris") містить суміш: 5-хлор-2-метил-2Н-ізотіазол-3-он та 2-метил-2 Н-ізотіазол-3-он (3:1). Може викликати алергічну реакцію.

Вміст ЛОС відповідає вимогам Технічного регламенту щодо обмеження викидів ЛОС, Наказ МЕРТ № 1394 від 02.10.2018, підкатегорія «3»: лакофарбові матеріали для зовнішніх мінеральних поверхонь стін, норма до 40 г/л. Фактичний вміст у готовому до застосуванні виробі не більше 30 г/л.

Упакування A/C 1,4 кг; 4,2/4 кг; 7/6,5 кг; 14/13 кг
Дозування від 170 г/м² на 1 шар
Час висихання 1-4 год для кожного шару
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Колір A/C біла/прозора матова
Тонування у світлі кольори

Інші продукти