Захисний декоративний засіб "AQUALASUR" (Швидковисихаючий)

Bayris
Витрата 15 м2/л при одноразовому нанесенні
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 1 год для кажного шару
Основа водна
Миття інструменту чистою водою
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,75л – 11 м² 15 м²/л на один шар
2,5л — 37 м² 15 м²/л на один шар
10л — 150 м² 15 м²/л на один шар
Колір
Опис та властивості

Для декоративно-захисної обробки підготовлених дерев’яних поверхонь - віконні рами, двері, садові меблі, паркани, дерев’яні будинки, альтанки. Може також використовуватись для оздоблення вагонки, меблів та інших дерев’яних елементів в середині приміщень. Аквалазур відмінно підходить для м’яких порід деревини (смерека, сосна, береза та інші). Для твердих порід деревини (дуб, ясен, акація та інші) застосовувати не рекомендується. Для внутрішніх та зовнішніх робіт. Аквалазур створює на обробленій поверхні еластичний шар покриття, який захищає деревину від води вже через одну годину після нанесення. Надає деревині колір, зберігаючи при цьому її природну текстуру. Стійка до атмосферних впливів (УФ-випромінювання, сніг, вода). Легка у використанні, без різкого подразнюючого запаху, швидко висихає на поверхні, що значно спрощує роботу з ним. Безпечна для людей, рослин і тварин. Якщо деревина не була попередньо захищена від біокорозії, рекомендуємо використати ґрунтовку ультрабіозахист «AQUAGRUNT» ТМ BAYRIS для деревини.

Спосіб застосування

Наносити при температурі мін. +10°С, макс. +30°С. Якщо деревина не була попередньо захищена від біокорозії, рекомендуємо використати ґрунт Байріс Ультрабіозахист (AQUAGRUNT) або BASE-GRUNT (TM Altax). Деревина повинна бути чиста і суха. Перед нанесенням препарат потрібно ретельно розмішати. Пензлем наносити тонким шаром вздовж волокон деревини. Рекомендується наносити 2 або 3 шари, з різницею в 1 годину.

Витрата 15 м2/л на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Основа водна
Час висихання 1 год для кожного шару
Упакування 0,75л; 2,5л; 10л
Колір білий, сосна, тік, каштан, кальвадос, горіх, коричневий, палісандр

Інші продукти

Використання Cookies
З метою оптимальної роботи веб-сайту і його постійного оновлення ТОВ "ТВК Байріс" використовує Cookies (кукі-файли), а також спеціальний сервіс для збору і статистичного аналізу даних, пов`язаних з відвідуванням Вами нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш веб-сайт, Ви погоджуєтеся на використання кукі-файлів та зазначеного сервісу для відстеження вподобань відвідувачів сайту і відповідної оптимізації його дизайну. Кукі-файли - це невеликі файли, які зберігаються на жорсткому диску Вашого пристрою. Вони полегшують навігацію і роблять відвідування сайту більш зручним.
прийняти