Лак панельний "AQUALACK"

Bayris
Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар в залежності від типу поверхні
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Час висихання 2-3 год для кажного шару
Ступінь блиску глянцевий, напівматовий
Основа водна
Сертифікат Еко сертификат
Купити онлайн Мережа салонів і дистриб`юторів
Наявні упакування і розхід
0,75л 100-125 мл/м2 на 1 шар
2,5л 100-125 мл/м2 на 1 шар
100-125 мл/м2 на 1 шар
10л 100-125 мл/м2 на 1 шар
Опис та властивості

Лак панельний "AQUALACK" ТМ "Bayris" ("Аквалак" ТМ "Байріс"), це продукт, що має відмінну адгезію до поверхні, що лакується. "Аквалак" захищає від бруду, плісняви, грибків, запобігає потемнінню та зберігає первинну фактуру і колір. Матеріал, що не викликає алергічних реакцій та подразнюючої дії. Без специфічного запаху та вмісту високотоксичних речовин. В рідкому стані лак молочно-білого кольору. Після висихання створює прозору, «дихаючу» та еластичну плівку, здатну відштовхувати водне середовище. Прозорість частково втрачається при контакті з водою, але відновлюється після висихання. Екологічні переваги підтверджено згідно вимог міжнародного стандарту ДСТУ ISO 14024.

"AQUALACK" "Байріс" характеризується помірною стійкістю до дії води та миючих засобів. Очищати нейтральними або слабо-лужними миючими засобами. Помірно шліфується. Через можливість «злипання», не застосовувати на поверхні, що можуть піддаватись тривалому контакту під навантаженням. Доступні ступені блиску: глянцевий і напівматовий. Рівень міграції ЛОС відповідає вимогам санітарного законодавства України згідно з МВ 8.8.2.4.-097-02 та Закону  України «Про охорону атмосферного повітря» № 2707-XII від 16.10.1992

Призначення

Лак панельний «AQUАLACK» ТМ "Bayris" акриловий водно-дисперсійний глянцевий/напівматовий призначений  для декоративно-захисної фінішної обробки підготовлених дерев’яних (панелі, «вагонка», плінтуси), деревопохідних поверхонь (OSB, MDF, ДСП, ДВП, фанера), поверхонь з брусу, а також для додаткового захисту на водно-дисперсійне покриття, шпалери, бетон, штукатурки, цеглу. Лак панельний «AQUАLACK» Байріс використовується для внутрішніх та зовнішніх робіт. Не придатний для лакування вікон, дверей та підлог, а також поверхонь, які піддаються інтенсивному механічному впливу. Може застосовуватись як лазур для декоративної обробки у тонованому вигляді.

Підготовка поверхні

Основа, на яку наносять лак потребує ретельної підготовки та повинна бути витриманою, відшліфованою, рівною, міцною, знежиреною, візуально чистою, сухою, без пилу, плісняви, грибків, старих покриттів та придатна до обробки. Раніше не лаковані дерев’яні поверхні рекомендується попередньо обробити просочувальною ультрабіозахисною Ґрунтовкою «AQUAGRUNT» «БАЙРІС» в один-два шари. Раніше не лаковані мінеральні поверхні рекомендується попередньо обробити акриловою Ґрунтовкою «БАЙРІС». Ґрунтування поверхонь дозволяє знизити витрати лаку, зміцнити структуру та вирівняти вбираючу здатність основи.

Нанесення

Перед нанесенням, а також під час роботи, лак ретельно перемішувати до однорідної консистенції. Роботи проводити за температури основи та навколишнього середовища в межах від +12°С до +25°С та відносній вологості повітря від 50% до 70%. При необхідності лак розвести водою до потрібної в’язкості для нанесення першого шару, але не більше ніж на 10%. Наносити вздовж поверхні рівномірними, безперервними рухами, тонким однорідним шаром за допомогою пензлика, валика або розпилювача, послідовно в два-три шари. Мінімальний проміжок між нанесеннями 2-3 години. Допускається усунення шорсткості дрібнозернистим наждаковим папером, після повного висихання нанесеного шару. Відразу після завершення лакування робочий інструмент промити водою. Час висихання - 30 хв за відсутності липкості та 2-3 години для кожного шару при температурі повітря (20±2)°С та відносній вологості повітря не вище 65%. Поверхня придатна до використання через 9 год. Витрати - (100-125) мл / м² на один шар в залежності від типу поверхні, технології нанесення та застосованого малярського інструменту.

Дозування 100-125 мл/м2 на 1 шар
Кількість нанесень рекомендовано 2-3 шари
Основа водна
Час висихання 2-3 год для кожного шару
Упакування 0,75л; 2,5л; 5л; 10л
Ступінь блиску глянцевий, напівматовий

Інші продукти